Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereti az az ember a gyerekét...

Szereti az az ember a gyerekét aki nem látogatja, nem foglalkozik vele, nem vesz neki ajándékot, nem beszél vele telefonon se?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 08:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves 23:33-as!

Teljesen igazat adok neked,mert aki nem élt ebben az nem tudja milyen rossz és kellemetlen tud lenni ez az egész.Nem értem hogyha a férj elválik a volt feleség miért kapálódzik főleg miért használja fel a gyereket.A gyerek ártatlan.Nálunk is a kislányt hangolta az ex ellenünk,de legfőképp ellenem,kislány sokszor mondta hogy utál,de rájött hogy az anyja nem mond igazat rólam és azóta nagyon szeret.

Csak azt nem értem hogy olyan minek szól ebbe bele aki nem tudja milyen érzés ez...Mert nyugodtan el lehet hinni hogy nagyon -nagyon rossz!!!

2009. dec. 12. 06:43
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.


Tudnék kisregényt írni, hogy mi vezetett ebbe a helyzetbe. Kaptunk hideget-meleget a párom exétől közvetetten, mert úgy neveli a fiát, olyanokkal tömi az agyát... De már megszoktam magam is, gyötrődtem eleget, meg senki nem értett meg, hisz nem hallják,nem tapasztalják azt amit mi.

Még valami. Az én párom is jó apja a közös gyermekünknek. Ha egyszer úgy hozná a sors, hogy mégis külön mennénk, akkor én biztosan keresném a páromat,hogy foglalkozzon a kicsivel,nem beszélnék olyan rosszakat,mint az elődöm,mert tudom, és agyilag felfogom, hogy a "bosszú és irigység" nem vezet semmi jóra, ha legfőbb sérültje a gyerek. Azaz,ha nem hívná, hívnám én. Értesíteném a sulis dolgokról,ha beteg, ha valami változás következne be az életébe. Mindezt most nem kapja meg a párom, csak a rosszindulatot.

2009. dec. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!