Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom nevelő apámat mit tegyek?

Utálom nevelő apámat mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval. Az igazi apukám le mondott rólam kicsinek..anya meg ismerkedett ezzel a férfival. Össze házasodtak.

Mindig úgy beszél velünk mint a sz@arral. Állandóan üvölt velem..de mint a fába szorult féreg.. múltkor fel hoztam a műzlit a szobámba. Be jön erre el kezd üvölteni hogy: "te kis szégyentelen te,te agresszív,hülye gyerek. El fogom venni a telefonod ha mégegyszer itt eszel mert össze zabálsz,mocskolsz mindent! Nem te porszívozol( csak úgy mellékesen,ő se szokott..) azonnal vidd le a poharat. Ez egy meg történt eset volt.. mindennap ez van.. ma is fel jön mert itt ettem fent megint a műzlit (tej nélkül) és hallottam hogy jön fel akartam gyorsan állni hogy el dugjam de fel borítottam. Nyílik az ajtó erre el kezdi az üvöltèst: "A K***A ÉLETBE TE ÉLŐSDI SZÉGYENTELEN,TAKARODJÁL LE FELÉ MEG MONDTAM HOGY NEM EHETSZ ITT" fogtam magam össze pakoltam és el akartam menni mamámhoz mondtam is neki,ki is értem a kapun erre utánam ordít hogy" te hülye vagy? Te kis szemétláda,hívom a rendőséget és anyádat hogy szökni akarsz. Mondtam neki hogy el megyek ezért gondolom nem számít szökésnek. Mikor meg bent voltam a lakásban ilyet is mondott: "kaját se érdemelsz és nem jön senki hozzád a hétvégén" mindezt azért mert müzlit ettem a szobámba.. anyát sose ütötte meg,de engem volt hogy fülön csapott (utánoztam mert akkor is üvöltött,11 lehettem) szóval anyával már ki vagyunk tőle csak annyira agresszív hogy félek tőle.. nem tudom mit tehetnék:( 12/l


2014. febr. 19. 17:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mindig le néz,semmibe vesz.. a szemébe egy 0 vagyok. Ki jeletette magárol hogy okos mert egyetemet végzett és 2"diplomája van. De egy okos ember nem beszél így..
2014. febr. 19. 17:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Te cukkolod, ő pedig kiakad. Egyik 19, a másik egy híján húsz.
2014. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hozzá se szólok:D ő szól hozzám és akkor is úgy mintha csicska lennék.. tegnap sirtam erre elő vette a telefonját hogy lefotózzon hogy "hisztizek" és ezt mondta: csiiz.olyan gonosz. És hamis
2014. febr. 19. 17:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul megint elö jött a pánik rohamom:(
2014. febr. 19. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen tanulo vagy?
2014. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-5-os
2014. febr. 19. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat akkor biztasson ez, hogy hamar le tudsz majd lepni.
2014. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"utánoztam mert akkor is üvöltött"


Errol beszeltem.

Meghallgatnam az o verziojat is egyebkent.


De tanulj jol, es majd egyszer elkoltozol.

2014. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tettél semmi rosszat csak a szobában ettél ezért se ordítozhatna veled így. Beszélj anyukáddal mikor nincs otthon a nevelő apád meg kell beszélni mert csak még nagyobb konfliktusok lehetnek.
2014. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ó, mostohám kb. dettó, ő is mindenért ordít, de csip-csup dolgokért. Szobámban kajálás pl. az halálos bűn. Hát bakter, nehogy már felnőtt nőként ne tehessek azt, amit szeretnék, amúgy nem szoktam összekoszolni semmit, meg takarítok. Jó, te 12 vagy, én 18 voltam, mikor átköltöztünk, és olyan szinten irányított, hogy az elképesztő. Érzelmi zsarolás, gúnyolódás, ilyesmik (egyébként apával is így viselkedik, pedig - elvileg - szereti), úgyhogy kis híján belehaltam - szó szerint.


Holnap költözök végre (majdnem 7 év után), de, hogy leszek-e valaha normális, egészséges... hát, nem tudom.

2014. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!