Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelő apám nem engedi hogy...

Nevelő apám nem engedi hogy kapcsolatom legyen . Szerinte tul fiatal vagyok es első a tanulás legyen. De attol hogy barátom van még tanulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és egy idelye boldog kapcsolatba vagyok..anya engedi és elfogadja de a nevelo apam akinek semmi köze hozzam beleszol es nem engedi ..csak hogy engem nem erdekel !!

Csak az a baj hogy miatta titokba kell találkoznom vele! Nagyon szeretem a barátomat és ő is engem mert már sokszor bebizonyította!

nem akarom elveszíteni :(



2014. jan. 22. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Előbb a a nyelvtan tudásodat élesítsd... Pl helyesírást (ideje.. kapcsolatban....stb)és az érvelést....akkor an esélyed meggyőzni..

Hiába nem a biológiai apád.. Ő a NEVELŐ apád, tehát van beleszólása...

Amúgy ha látja, h. értelmes vagy, és a helyén az eszed, akkor megenyhül idővel ( tapasztalat)

2014. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Anyukáddal beszéltél már erről? Ő biztosan tudna hatni a nevelőapádra.
2014. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt tudja,hogy van barátom és ő elfogadja..de nevelő apámmal nemtud mitcsinálni..

de már nem érdekel az ő véleménye! :)

2014. jan. 22. 23:32
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert nem ő nemzett, attól még van köze hozzád. Együtt éltek, egy család vagytok, nevel, ahogy a nevében is benne van és mit kiderült, törődik veled.

Azt nem mondom, hogy igaza van, mert 16 már nem olyan fiatal. Valahogy meg kell ezt beszélni vele. Mond meg neki, hogy a jegyeid mej bebizonyítják, hogy tanulsz. ha nem romlanak, akkor nincs mi miatt aggódnia.

2014. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
65%

egyszerűen csak félt. :)

mutasd be neki a barátodat, ismertesd meg a fateroddal. lássa hogy megbízható a barátod, és hogy tényleg szeretitek egymást.

2014. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
miaz hogy az a senkiházi aki neked senkid, belepofázik. Én nem engedném hogy beleszóljon
2014. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Egy család vagytok, nagyon is van köze hozzá. Nevetséges amikor azzal jönnek, hogy a nevelőapád neked senkid. Beszéld meg vele, nagylány vagy, nem?
2014. jan. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 és #4 válaszolóval tudok azonosulni. Mivel követelőzöl tegyél le valamit az asztalra. Gondolom nem a kisujjából szopta ki apád, hogy inkább a tanulással kellene foglalkozni. Én nem ismerlek mégis látom, hogy a nyelvtanra rá kellene hasalnod, főleg helyesírás terén. mondjuk többet olvasni. Hidd el, ha a suliban jobban teljesítenél ő is engedékenyebb lenne, mert látja, hogy nem okoz problémát több dologra fókuszálni.
2014. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van benne valami, hogy a nevelőapád úgy gondolja a tanulás legyen az első!

Itt pedig jön a tipikus "semmi köze hozzám" duma ami arra következtet, hogy úgymond még gyerek vagy vagyis tipikus tini. Az, hogy nem a vér szerinti apád, de attól még ő a NEVELŐ apád akinek igenis köze van hozzá és fontosnak tartja, hogy merre halad az életed!

Az, hogy nem érdekel téged mit mond úgy szintén gyerekes viselkedés!

2014. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen tényleg a tanulás legyen az első. Például egy kicsit többet kéne tanulnod a magyar nyelvtant...

ÉS ha marad szabadidőd, esetleg hétvégén, akkor találkozzatok.

2014. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!