Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom apjabalkohol...

Omgtfl99 kérdése:

A legjobb barátom apjabalkoholista, többi lent?!?!

Figyelt kérdés
Szegèny legjobb barátom apja mondhatni alkoholista, kb 3 hètig minden nap tök rèszegre issza magát, utána feleszmèl ès kb 2-3 hètig nem nyul piához, utána meg kezdődikbaz egèsz előröl. Nem bántyja őket, csak lelkileg kikèsziti már szegènyeket teljesen. Sajnálom őket, mindennap elmesèli nekem hogy mi van otthon, gondolom jool esik valakinek elmondani. Ha a felesège felhozza hogy válljanak el, akkor csak legyint egyet ès ujra elkezd inni. Mostanság azt csinálja hogy reggel elmegy otthonrol, otthon hadja a dolgait (telefon , pènztárca, stb. ), ès kb èjfèl körül hazamegy tök rèszegen ès ez van náluk vagy egy hete. Mit tudnának csinálni?? Esetleg tudnák vmit segiteni nekik??

2014. febr. 19. 19:36
 1/3 anonim válasza:
60%

Ha tehetik, költözzenek el, hátha észbe kap az öreg.

Ha meg nem, akkor el kell küldeni elvonóra, ha ő is akarja.

Ha nem akarja és el sem tudnak költözni tőle, akkor ki kell rakni.

2014. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

S végül miért nem indítja el soha a válást a feleség?


Ebből játszák valamelyik játszmát?

[link]

2014. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Áruld el nekem, mert nagyon érdekelne, ha otthon hagGYja a dolgait, akkor hogyan tud piálni? Nekem csak pénzért adnak inni mindenhol. Valamit nem jól csinálok? :D
2014. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!