Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire néznétek jó szemmel...

Mennyire néznétek jó szemmel ha barátnőtök/feleségetek a szülőszobán a legjobb barátnőjével szeretne lenni, nem a párjával?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem tolerálnám.
2013. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Igencsak fura lenne...
2013. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg nem lenne fura. Nem minden nő akarja, hogy a párja ilyen állapotban látná. Lehet, hogy úgyérzi, hogy a barátnő itt jobban tudná támogatni, talán ő már szült is.
2013. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy ő szül, miért ne dönthetné el? Oké, hogy közös gyerek, de ha az anyuka jobban érzi magát a barátnővel maga mellett ebben a szituációban, akkor nehogy már a férfi sértődjön be... simán lehet, hogy a barátnő már tapasztaltabb, előtte nem szégyenli, amit történik, esetleg a férjét nem szeretné, hogy így lássa.
2013. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, kérdező, de ennek a kérdésnek tipikusan nincs sok relevanciája a te eseted szempontjából. A mi férjeink lehetnek akármilyen toleránsak, ha a tiédnek rosszul esik. Sokkal célszerűbb lenne vele megbeszélni, mint statisztikát készíteni az itteni hozzászólások alapján.
2013. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, őszinén szólva semennyire. De joga van természetesen így dönteni... nekem meg jogom van úgy dönteni, hogy akkor a következő hónapoknak sem óhajtok a cselekvő részese lenni, mondjuk.
2013. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Még lehet örülne is.Szerintem semmi keresnivalója férfinak ott.
2013. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Azt hiszem értem... tehát, ha a férj nem akar benn lenni, szíve joga, nem szabad erőltetni, mert aztán jujujujjj, megundorodik a nőtől és válás lesz a vége.

Viszont, ha a feleség nem szeretné, hogy a párja benn legyen, akkor egy dög és utána ne is számítson arra, hogy a gyerek nemzője majd apaként viselkedik.

A szülő nő kiszolgáltatott, szenved, olyankor támogató személyre van szüksége. Ha ez az anyukája, nővére, barátnője, akkor az... Hagy döntse már el ő, kit akar maga mellett tudni!

2013. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

Ha az apa nem akar bemenni és úgy választ más kísérőt pl barátnőjét, akkor rendben van a dolog.

De ,ha az apa kifejezetten be szeretne menni és ennek ellenére ,inkább a barátnőjét hívja be ,az már nem kevéssé kellemetlen és kérdéseket vet fel.

2013. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
én a barátnőmmel voltam, a férjem meg az orvosommal valami bokszmeccset nézett az orvosiban. jobb volt így mindenkinek.
2013. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!