Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztelőre meghívtam az...

Keresztelőre meghívtam az egyik keresztszülő szüleit. Lehet belőle sértődés a másik oldalon?

Figyelt kérdés

Nálunk ugyanis úgy van, hogy az én részemről az elős unokatestvérem lesz a keresztapa, a férjem oldaláról a húga. Ezért úgy gondoltam meghívom nagybátyámékat. (Nekik különösen fontos ez az esemény,mert tavaly veszettük el másik unokabátyám) Férjem családjában pedig vannak olyan rokonok akik szerintem ha meghallják,hogy a nagybátyámék is meg vannak hívva, akkor úgygondolják őket is illet volna. Mert,hogy ök meg apósom első unokatestvérei és különösen jóban vannak egymással.

Én egyébként nem akarok belőle ügyet csinálni. Ez lesz és kész a mi kisfiúnk keresztelője és mi fizetjük tehát nekünk van jogunk eldönteni ki lesz ott és ki nem.


2008. júl. 21. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy lehet belőle sértődés. De végül is az utolsó mondatodban meg is oldottad a problémát, ti gyereketek keresztelője, ti fizetitek és punktum. Teljesen igazad van. Én is így csinálnám, és így is fogom csinálni, nem csinálok belőle sátoros ünnepet, azt hívok meg és úgy ahogy majd a kedvem tartja. De ha a kérdésedre válaszok, igen, lehet belőle sértődés, az emberek már csak ilyenek.
2008. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!