Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek az ismerőse...

Szerintetek kérjek az ismerőseimtől segítséget?

Figyelt kérdés
Anyu meghalt, az ismerősök felajánlották, hogy bármiben segítenek. Az a helyzet, hogy kellene fát vágni meg ilyesmi. Illik nekik szólni?
2014. febr. 25. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem boldogulsz, igen.
2014. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem nem ilyesmire hanem lelki támaszra gondoltak, bár te ismered őket.
2014. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, ezért ajánlották fel a segítségüket.
2014. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ciki? Anyagilag is jól jönne a segítség.
2014. febr. 25. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan szólj, ha kell valami, ha nem ilyen jellegű segítségre gondoltak, hanem pl.: lelki támogatásra, akkor azt majd mondják.

Arra viszont vigyázz, hogy ne élj vissza ezzel. Igyekezz a magad lábára állni, és egyedül boldogulni hosszútávon.

2014. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyagiakat semmiképpen sem kérnék. Rájuk bíznám, hogy felajánlják-e az anyagi segítséget a temetéshez, vagy sem.

Én szóba sem hoznám.


Ha fát kell vágni, és én nem lennék rá képes, akkor kérnék segítséget.


Ne hagyd el magad! Édesanyád sem szeretné, ha másokra szorulnál anyagilag. Az kiszolgáltatottá és megalázottá tesz akkor is, ha jó szívvel adják.


Tudnod kell, hogy másoknak sem könnyebb az életük.

Arra nem szabad berendezkedni, hogy mások nyakára akaszkodjék az ember, mert a legjobb barátait is elveszítheti és a legszeretőbb rokonait is.

2014. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!