Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szomtatok magatokn érezni...

Ti szomtatok magatokn érezni ha izzadsagszagotok van? Mit tegyek ha ez van egy csaladtaggal aki erzekeny sertodos?

Figyelt kérdés
Probaltam deora terelni a szót mire ő mondja nem mergezi magat...nagyon izzados a honalja lehet latni a poloin . Mivel gyogytornaztatom is elég kellemetlen
2014. febr. 27. 01:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran tisztálkodik?


Ha gyógytornáztatod, akkor nyilván vannak mozgásbeli problémái. Esetleg ki-be mászni a kádba, ha nincs külön zuhanyzó, nem tudom, csak tippelek.


Ha családtag, akkor légy vele őszinte.

Nem is értem, nálunk mindenki naponta min. 1x zuhanyozik, vagy többször. Annyira büdi nem lehet valaki, főleg, ha nem végez fizikai munkát. Én bizony szólnék neki, vagy tapintatosan megkérdezném, hogy van-e fizikai akadálya a fürdő használatának.

2014. febr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tusol minden nap de nem hasznaldeot .fiatal.baleset utani rehab celjabol kezelem. Ongyilkos lett kiugrott az ablakon ezert nem lehet nekincsak ugy mondani extran erzekeny mindenkire megsertodik
2014. febr. 27. 02:12
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Én érzem, de nem tudok mit kezdeni vele. Már tíz perccel a zuhanyozás után nem bírom a szagomat.
2014. febr. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

ha öngyilkos lett volna, akkor már nem élne.

maximum öngyilkossági kísérlete volt.

2014. febr. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
En is èrzem, pedig naponta fürdök nem is kevès ideig, deot ès prfümöt is hasznàlok de ha olyan az idõ sajnos megizadok a kabàtba vagy simàn....zuhnyt nem tudok magammal cipelni, törlõkedõm deom nàlamnde ha màr megtörtènt nem sokat tudok tenni....nem tudom mi lehet a megoldàs :*(
2014. febr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Próbáljátok ki az antisudurica ecsetelőt, a gyógyszertárban kapható, párszáz forint és rettentően hatásos erős izzadtságszagra is.
2014. febr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Érzem, és rögtön meg is mosdom. No meg úgy öltözöm, hogy lehetőleg ne izzadjak, pl. semmi műszálas ruha. De ez csak akkor van, ha itthon vagyok és nem hasznélok dezodort, ha bekenem vele reggel magam, akkor nincs izzadságszagom. A kulcs egyébként a megfelelő dezodor szerintem, az általánosan kapható márkákat mind végigpróbáltam és csak egy volt, ami tényleg hatott és nincs izzadságszagom, az összes többinél van. Ezért aztán csak azt az egyet veszem meg :)
2014. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha az az indok, hogy mérgezni nem akarja magát, lepd meg egy ilyesmivel: [link]


Sok ilyen natúrkozmetikumot kapni, amiben nincs semmi vegyi anyag, az illatot pedig természetes illóolajok adják. Vegyél egy ilyesmit, tedd bele egy kis ajándékzacskóba, és add oda azzal az indokkal, hogy tudod, hogy kényes az összetételre, ezért utánajártál, hogy meglepd. :) Nem hiszem, hogy ettől kiborulna, ha ügyesen tálalod.

2014. febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy érzékeny és sértődös, szerintem csak egy önző dög. Nyugodtan mondd meg neki egynesen, hogy büdös, mosodjon meg és használjon kozmetikumokat. Akár férfi, akár nő, ki is lehet borotválni a hónaljkutyust - csökkenti a szagot.


Mondd meg neki, hogy vagy mosdik és odafigyel magára, vagy a gyógytorna részedről törölve. Büdös emberrel nem kínlódsz, kínlódjon más.

2014. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Aha...ja, hogy öngyilkos lett és ezért most mindenkinek fényesre kell nyalni a hátsóját, úgy gondolod?


Hát nem. Először is: nem lett öngyilkos, mert akkor most nem kellene neked kínlódnod vele, csak öngyilkosságot kísérelt meg. Másodszor: nyílván van kezelőorvosa, pszichiáter.


Harmadszor: ha neked hivatásbeli kötelességed a gyógytorna, akkor nemigen zavarhat a testszag, a váladék és egyebek, mert akkor nem vagy való erre a pályára. Ha pedig csak családtag vagy, akkor nem kötelességed körülugrálni egy idegbeteg lelki roncsot, aki mellesleg szerintem sokkal inkább csak egy önző dög, mint valódi lelki beteg.


Sokan tudnának a VALÓDI szenvedésről beszélni, de nem teszik. Ehelyett minden erejükkel azon vannak, hogy meggyógyuljanak, nem pedig azon, hogyan kínozzák a környezetüket.

2014. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!