Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha kiderülne, hogy a...

Nők! Ha kiderülne, hogy a gyereketek nem is a tiétek, nem foglalkoznátok vele többet?

Figyelt kérdés
ha kiderül, hogy véletlenül elcserélték a kórházban
2014. febr. 27. 11:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Most 5 éves a fiam, és szerintem továbbra is ugyanúgy szeretném, mint eddig. A sajátomnak tekintettem, ezután is így tennék. Hipp-hopp nem múlik el a szeretet csak azért, mert kiderül, hogy talán nem az én fiam.
2014. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
De, biztos nagyon megviselne, és amellett hogy megpróbálnám megkeresni a sajátomat a másik gyerekkel is ugyanúgy foglalkoznék,szeretném, hiszen Őt neveltem x ideje óta.
2014. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Én egyszerűen nem hinném el, hogy nem az enyém, semmilyen bizonyítékkal.
2014. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is ragaszkodnék ahhoz a gyermekhez ,akit én neveltem .(Kivéve ha még csecsemő korban derülne ki a csere ,akkor szeretném vissza a sajátomat) Nem tudnám elképzelni az életemet nélküle .Volt is egyszer egy műsör erről .Ott is évek múltán derült ki a csere .. A két család felvette egymással a kapcsolatot ,de minden maradt a régiben .. Időnként találkoztak és ki -ki látta a saját vér szerinti gyermekét .
2014. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne foglalkoznék vele, hisz én töltöttem vele minden pillanatot, etettem, ápoltam, játszottam vele... Ez nem múlik el! Sőt, biztos megszakadna a szívem, ha azt mondanák vissza kell adni a vér szerinti anyukájának. Ebbe belegondolni is borzasztó!
2014. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

Mivel ez csak elméleti kérdés így a válaszom

- születésétől kezdve én neveltem abban a hitben, hogy az én gyerekem. Ez a hír után sem változna meg. Inkább a strucc politikát folytatnám. Homokba dugom a fejem, és nem vennék tudomást a hírről.

De ennek ellenére, felkutatnám azt a gyermeket akit én hoztam a világra. Ha úgy látnám, hogy tökéletes harmóniában, boldogságban él a családjával, nem bolygatnám az ügyet tovább. Ha azt látnám, hogy rossz az élete, akkor harcolnék azért, hogy mindkét gyerek nálam maradjon. Mert ugye akkor félő, hogy ha visszakapom az igazi gyereket, elveszik azt akit eddig neveltem..

2014. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

persze, hogy ugyanúgy ragaszkodnék hozzá, mint az elmúlt 3,5 évben- ilyen sokára már nem változtatna semmit egy dns teszt sem.

Azt viszont tudni szeretném (elméletben), hogy mi lett az én vérszerinti gyermekemmel- illetve természetesen megkeresném és felelősségre vonatnám a felelősöket.


..a valóságban 100%-osan kizárt, hogy elcserélték volna a kisfiamat, mert félvér, a kórházban akkor csak ő volt az egyetlen ilyen kisfiú :)

2014. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

Remélem ez csak elméleti kérdés. Amikor megszületett a kisfiam, rátettek egy karszalagot a nevemmel és odaadták, hogy nézzem meg, olvassam el. Nem tudták volna elcserélni.


Sok évvel ezelőtt talán, de ha kiderülne, akkor is foglalkoznék tovább a nem sajáttal is.

Mondjuk nem mindegy, hogy mikor derül ki. Ha pl. 2 éves korában, akkor egyértelműen visszacserélném, de tartanám a kapcsolatot a másik picivel. Ha 16 éves korában, akkor nem biztos, hogy kiszakítanám mindkét gyereket a saját szeretetteljes légköréből, viszont akkor is tartanám vele a kapcsolatot, mert a biológiai anyukája én lennék, bár más nevelte fel, mást szólít anyának, másban bízik...stb.

2014. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyémet simán el tudták volna cserélni,mert amikor megszületett nem is láthattam, rögtön elrohantak vele, de Ő teljesen olyan volt picinek mint az édesapja.
2014. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
ha 2 éves korában kicserélnéd, akkor is lehet, hogy tönkremenne ettől lelkileg
2014. febr. 27. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!