Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan szereled le azokat...

Te hogyan szereled le azokat a rokonokat, akik folyamatosan azt kérdezik: Mikor lesz már gyereketek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 12:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlore nem tervezunk, majd x ev mulva.
2014. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsére csak egy ember volt, aki képtelen volt parancsolni a szájának, és állandóan érdeklődött. De ő az az igazi. mindenbe belepofázós nagynéni volt.

MEgkérdeztem tőle, megvan-e más a sírhelye.

Igen, lehet, hogy bunkó voltam, de akkor már hét éve próbálkoztunk siekrtelenül, mindennel.

2014. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, milyen rokon.

Ha a szüleim, akkor azt szoktam mondani, ha annyira szeretnének már babázni, akkor legyen nekik gyerekük :)

Ha távolabbi rokonok, akkor rákérdezek, hogy az ő gyerekeiknek van-be már babája? Jaaa, nincs? Az nem baj?

2014. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
Nem nagyon beszélek rokonnal ilyet, nem vagyunk ilyen viszonyban. Ha kérdezné kb annyi lenne, hogy közöd? A saját rokonaimról van szó ezesetben. A többieknek normálisan elmondanám, hogy még nem mert...
2014. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%

3-as vagyok, csak még a 2-esről eszembe jutott

Olyanoktól, akik nem ismernek eléggé ez kifejezetten bunkóság, mert nem is tudják, hogy esetleg te szeretnél, csak nem találsz egy normális párt. Van párod, de nem akar gyereket, pedig te már szeretnél. Van párod, mindketten szeretnétek, de nem jött még össze, illetve lehet, hogy egyáltalán nem lehet.

Én nagyon nem értem az ilyen embereket, hogy lehetnek ennyire tapintatlanok.

2014. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Az én családommal nincs gond, de a páromé ...

Folyamatosan (hetente) rákérdeznek. Nem akarom rombolni a jó viszonyt, mert ezt leszámítva nagy kedvelem oket.

Párom nem meri leállítani oket. Azt mondja, hogy csak engedjem el a fulem mellett. De már nem megy.

Keresek valami ´politikailag korrekt´ leszerelo beszolást, amin nem nagyon kapják fel a vizet, de nem kérdeznek tobbet.

2014. jan. 10. 13:04
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

"Elmeséljem, hogy tegnap este hogy próbálkoztunk az összehozásában? Esetleg tudsz segíteni, hogy csináljuk másképp."


Ettől elakad a szavuk :D

2014. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

Mikor akartok gyereket?

Majd 5 ev mulva akarunk.

Miert?

Mert csak 5 ev mulva akarunk.

De miert?

Mert 5 ev mulva akarunk.



A lenyeg, hogy mindig ugyanazt valaszold a gyerekkel kapcsolatos kerdesre es ugyanolyan hangsullyal. Abba fogja hagyni. Beszolni nem kell, nincs ertelme. Plane nem ugy, ahogy a kettes tette... Ertem, hogy xarul esik egy parnak, ahol probalkoznak, de azert, mert a masiknak a meddoseg lehetosege eszebe se jut, neki nem kellene bunkonak lennie.

2014. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk is párom rokonai ilyenek.

Nem értik meg hogy egyrészt még fiatalok vagyunk babázni,másrészt előbb lakást,megtakaritást akarunk,amig még kb3-4 év,addigra korban is pont jó lesz.

Így ha kérdeznek,akkor annyival lezárom,hogy majd kiteszem facebookra,onnan ugyis értesülnek 2 percen belül.

2014. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%

Párom azt szokta mondani, hogy 15 hónap múlva.

Ezen egy kicsit töri a fejét a kérdező, és rájön, hogy még nem, és nem kérdezősködik tovább.

2014. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!