Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan szakítanátok a...

Ti hogyan szakítanátok a párotokkal ha van egy kicsi gyereketek (nem az ővé) és ragaszkodik hozzá? Vagy inkább mellette maradnátok?

Figyelt kérdés
Nincs semmi különösebb ok a szakításra.
2013. aug. 29. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz dió.A gyerektől függ.
2013. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Ennyire mindegy, hogy a pasi mit akar?

Én tuti nem maradnék csak azért egy olyan nővel, mert a gyereke (akihez semmi közöm) ragaszkodik hozzám.


Keressen más balekot. A gyerek majd ahhoz is ragaszkodni fog.

2013. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. De egy önző és szívtelen dög vagy!
2013. aug. 29. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
2 Az Isten mentsen meg az ilyen embertől mint te vagy minden kisgyermeket.
2013. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha menthetetlen a kapcsolat szakítanék, természetesen azt engedném, hogy a gyerekkel tarták a kapcsolatot.
2013. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Senkivel, még a gyerekem apjával se maradnék együtt, ha annyira nem jó vele a kapcsolatom, hogy nincs értelme folytatni a kapcsolatot.

De nyilván ha az apjáról van szó, akkor el kell gondolkozni, hogy van-e értelme rendbe hozni, megbeszélni a dolgokat.

De ha nincs, akkor csak a gyerekért, mert nyilván szereti és ragaszkodik az apjához, nem maradnék vele együtt.

Ha meg ráadásul nem is az apáról van szó, akkor meg ha én nem érzem már jól magam vele, nem szeretem, nem akarok vele lenni, akkor pláne nem.

Majd megérti, elfogadja, vagy megszokja, hogy nincs már az életében az az ember, akit addig megszokott és megszeretett. Ha akkora már, akkor el lehet neki magyarázni a dolgokat. Egyébként meg majd megszokja.

2013. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom.
2013. aug. 29. 17:58
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Nincs semmi különösebb ok a szakításra.


-Akkor miért akarsz vele szakítani?

2013. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

ÉN vagyok az önző???

TE akarod lekötni a pasidat csak azért, hogy a gyerekednek jó legyen!!!! Egy szóval sem említed, hogy a pasid mit akar, hogy boldog-e, hogy akarná-e csak a gyereked miatt folytatni!!! (Bár gondolom erről az indokról mélyen kussolnál előtte)

És ÉN vagyok az önző???

2013. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
36%
#9. Honnan veszed, hogy a pasi is szakítani akar?
2013. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!