Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom csak úgy...

Miért nem tudom csak úgy összerakni a cuccát, és kirakni? Könnyűnek hangzik, elkezdtem, de nem ment.

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Kinek a cuccat?

A felnott gyereked?

Az alkoholista parod?

Az eroszakos batyad?

2014. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valaki meghalt?
2014. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Részletesebben? Ennyiből azt mondom, hogy törvényileg nem is teheted meg.
2014. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert összeköt vele a 2 gyereked örökre. Amúgy miért te pakolsz neki?
2014. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerdán egyedül voltam itthon, és ne lássák a kicsik, hogy az apjuk cucca eltűnik itthonról, azért akartam összepakolni. De nem tudtam végigcsinálni. Itt volt a bőrönd, és nyitva a szekrény, de nem ment.


Nem a nővel tört össze, azon régen túl vagyunk, hogy rommá tett. Mégis qvára fáj valami bennem. Ha kérdez azt sem tudom neki elhinni már. Pedig nem most csalódtam benne. És kavarognak a gondolatok a fejemben, tombolni bőgni üvölteni akarok, és nem megy, csak vergődök.

Elengedtem a gyerekeket vele játszóra, és remegek, legszívesebben elküldeném, és maradnék én a gyerekekkel, mert ha eddig nem volt igénye rájuk, akkor most már ne is legyen... És sülthülyének érzem magam miatta.

Azt hittem már nem tud jobban megalázni, bántani, fájdalmat okozni. És fel sem fogja mi mindent adtam fel ÉRTE, és mi az amit eldobott, és és és.

És hiába mondtam eddig nem hallotta meg, most meg már minek. És van egy napom ráncba szedni magam, új munkahely, új élet, én meg olyan problémáján agyalok, ami nonszensz. Időben hazaérjek a gyerekeimhez, mert nem hozott magával borotvát, és este haza tudjon menni még borotválkozni, és sírva röhögök ezen.

2014. márc. 2. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnál megkérni valakit, hogy segítsen? Könnyebb lenne.
2014. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valamikor átjön, amíg nem vagyunk itthon, és elviszi a cuccát. Ruhái könyvei vannak csak, egy táskában elfér mindene.


Megegyeztünk, ahogy lejár a próbaidőm(új munkahely-3hónap) beadjuk a papírokat, megbeszéltünk már mindent, közös vagyonunk nem lett, amit hoztam az az enyém(teljes háztartás, egy teáskészlet és egy étkészlet az apósomé, minden más ingóságot hoztam a közös életünkbe(hogy költözhessünk a plafont a padlót az ajtót... én tettem bele a házba, igazolni is tudom, szóval sokat tett a közös együttélésért), gyerektartást is reálisan látjuk, csak idő, amíg lefutjuk, és kimondják a boldogító nemet.

2014. márc. 2. 14:20
 8/8 Mandy1408 ***** válasza:

Mert még nem engedted el. Nem tudom, mennyi időt töltöttetek együtt, de gondolom nem keveset. Az emlékek, a közös élet, ráadásul a gyerek elég erős kapocs. Sajnos a gyerekek miatt sosem fogod tudni teljesen kizárni az életedből, de idővel ez is, mint minden hasonló fájdalom, enyhülni fog. Majd egyszer csak nem lesz többé jelentősége.


Ezeket felejtsd el, hogy miket adtál fel érte, mert ez mind a te sarad. A hazugsághoz, kihasználáshoz is két ember kell: egy, aki hazudik/élősködik és egy, aki elhiszi/a gazdatest. Próbáld meg levonni a tanulságot, ez fontos a tovább lépéshez, és hogy többé ne ess bele egy ilyen hibába/emberbe. A múltat nem változtathatod meg, de tanulhatsz belőle.


A gyerekekkel pedig muszáj lesz leülni és a szintjüknek megfelelően elmagyarázni (nem tudom, hány évesek) a szituációt, nyilván nem hülyék és érzékelik a fagyos légkört és látni fogják, hogyha nem lakik már otthon az apjuk. Nem kell terhelni őket a problémáitokkal, de joguk van tudni, mi történik, csak objektívan... lehetőleg mindketten legyetek jelen ennél a beszélgetésnél az apjukkal.


Az meg már rajtad múlik, hogy ezt egyedül csinálod-e végig, úgy könnyebb-e feldolgozni, vagy egy megbízható baráttól kérsz-e segítséget - már az összepakoláshoz. Ha egy napod van csak rá, akkor lehet jól jön a segítő kéz.

2014. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!