Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak hogy néz ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy néz ki egy álomfeleség ha bármilyet vlqszthatnátok külsőleg milyen lenne? Ha nektek kne összerakni és nincs határ csak a fantázia pl hatalmas mell szőke dús has extra vékonysággql stb bármi minél részletesebben

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szemtelenül gazdag 40-es, aki aránylag jól tartja magát (részletekbe ne menjünk bele, tök mindegy), aki a nászéjszakán tragikus hirtelenséggel meghal szívrohamba és hogy, hogy nem minden vagyonát rámhagyja ;)


Csak, hogy ne csak a nőkre mondják, hogy pénzsóvárak! :D

2013. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Jó karban lévő 30-40 éves, vékony, de nőies testalkatú (itt nem gebére gondolok lufi mellekkel, hanem a tipikus érett nő alak masszív medencecsonttal, arányosan eloszló kevés felesleggel) vállig érő hullámos, dús, sötétbarna haj, fehér bőr, bármilyen szemek. Kb 175 centi magas. Visszafogott, nőies stílussal.
2013. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Elég részletes volt(?) :)
2013. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Hatalmas szilikon cicik,

botoxos száj,

szemöldök helyett ceruzavonal,

hosszú műköröm, (hogy a seg.ét se tudja egyedül kitörölni),

qrva-rendszám (tetkó) a derekán,

pircing a pöc kén,

az elhízott seg gén narancsbőr

és csak annyit tudjon mondani, hogy. léci..léci...léci


Na ezektől tudnék kiadósat hányni!!

2013. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

"qrva-rendszám (tetkó) a derekán,"


Ez hatalmas! XD

2013. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

"Jó karban lévő 30-40 éves, vékony, de nőies testalkatú (itt nem gebére gondolok lufi mellekkel, hanem a tipikus érett nő alak masszív medencecsonttal, arányosan eloszló kevés felesleggel) vállig érő hullámos, dús, sötétbarna haj, fehér bőr, bármilyen szemek. Kb 175 centi magas. Visszafogott, nőies stílussal."


na pont igy nézek ki, bár a visszafogott és a nőies nem biztos hogy én vagyok...

2013. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Hosszú! hullámos/ göndör haj


Sötét szem, fehér bőr.


Átlagos, inkább kis mellek, de formásak (kiráz a hideg a tejcsárdáktól)


Karcsú.


Fontosabb a jelleme, viselkedése, nézetei dolgokról, viszont tény, hogy ha nem úgy néz ki, hogy megtetsszen, nem jutunk el odáig, hogy megismerjem a nézeteit, jellemét.

Szerencsés vagyok, mert a leendő feleségemet tudtam leírni (mielőtt megismertem, akkor is ilyen volt az "ideálom")

2013. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ui:


nálunk "rib_nc-rendszámnak" hívják

2013. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én ideálom szőke hajú jó hús és fenékig ér esetleg fekete vagy valami szép csokibarna de nagyon dús kreol vagy szolizott barna bőr kék v.zöld szem igazi homokóra alkat hatalmas mellek de inkább szilikon vagy nagyon feszes természetes D E kosaru 75DE kb 100. 60 100 ez az alkat kis derék szép ívelt és szélesebb csípő kerek segg.


Amit utolsóelőtti írt azzal tele can az utca kiscsöcsü jelentéktelennel de csak azert irtad mert a nejed ilyen kis semmitmondó jelenség de legalabb szereted.

Nekem volt egy ilyen bombazo csajom akit leírtam a méretei 100 60 100 volt.mindenki bamulta ja és hozzá tündérszép arc. Csak hat az ilyen csajokat sokan akarjak s szeretik a pénzt.

2013. aug. 20. 11:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem vetted feleségül?:D
2013. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!