Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy ki...

Hogyan derítsem ki, hogy ki lopta el a pénzt a szekrényemről?

Figyelt kérdés

Papám mikor meghalt a kórházban, maradt pár ezer ft a tárcájában. Mama mindenkinek adott belőle, hogy azt a papírpénzt emlékként őrizzük meg. Én ezt kitettem a polcomra a könyveim elé. (még nem sikerült képkeretet vennem amibe beletenném),

Ma vettem észre, hogy eltűnt a pénz. Nem nagy érték, 1000 ft. De nekem azért jelent sokat, mert a papámnál volt halálakor.

Vagy a kedvesem vette el, vagy a szüleim. Bár mindenki tudta miért van az ott, és miért tilos hozzányúlni.

100%, hogy nem én tettem el másik helyre.

Megvádolni senkit nem szeretnék, de jó lenne az ügy végére járni! :(


2014. márc. 6. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nehez lesz kideriteni...
2014. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet, hogy siman csak leesett a polcrol?
2014. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt észrevettem volna!
2014. márc. 7. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valaki véletlenül vette le, amikor siet az ember mert kisebb pénzt keres, hogy 1 kg kenyérért ne 10 ezressel fizessen, előfordulhat hogy elfelejti a sietségben hogy ahhoz ne nyúljon. Vagy akármilyen kiadáskor, ha mondjuk rendelt otthonra 1 menüt. Nem fogod tudni kideríteni, mert ha utána még eszébe is jutott, hogy azt a pénzt nem kellett volna elvennie, nem fogja bevallani, mert tudja, hogy neked milyen fontos emlékek fűződnek hozzá.

Másik variácó: a párod vagy a szüleid meg szeretnének lepni, és már megvették a képkeretet amibe éppen beleillesztik, de erről ugye nem szólhatnak mert meglepetés. És elő fog kerülni, csak még jobban fogsz örülni, hogy ilyen formában.

2014. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szüleim megkérdezték hol a pénzt, mondtam hogy eltettem.

A párom meg kiakadt, hogy őt lopással vádolom. Nem vádoltam meg, csak megjegyeztem, hogy eltűnt a pénz, és nem tudja e hol van.

2014. márc. 12. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez alapján a párod volt. :(
2014. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy nem ő volt de odaadja azt az 1000 ft-t ha ennyire kell.

De az már nem az a pénz ami egy utolsó emlék a papámtól...

2014. márc. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!