Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam azt mondta, hogy az...

A fiam azt mondta, hogy az anyja megcsalt, de a feleségem tagadja. Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés
Igaz csak 3 éves a fiam de azt mondta nekem, hogy hallotta/látta amikor anya beszélt az egyik ismerősünkkel akinek mondta, hogy szereti és puszit adott neki. Elgodolkoztam és rájöttem, hogy talán igaza van. Egy ideje nem működnek közöttünk a dolgok és ez többnyire az ő hibája. Amikor próbálok kettesben lenni vele, elhívni valahová mindig kitalál valamit és érzem, hogy nem akarja velem tölteni az idejét meg egy ideje már szex se volt mert mindig talál kifogásokat. Lehet, hogy mástól megkapja és azért nincs hozzá kedve. Megkérdeztem tőle is, hogy van-e valaki más az életében de tagadta. Egy gyerek meg nem szokott hazudni ha nem arra van nevelve. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes de próbálok neki megfelelni már régóta és azt hittem, hogy sikerül. A beszélgetés közben éreztem rajta valamit de nem tudom mit. Nem akarok elkapkodni semmit ezért várok és szeretném megtudni az igazat.
2013. júl. 11. 11:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
87%
Egy barátom vett egy gps követőt azt betette a párja kocsijába és így bukott le! Két napig ment utána míg végül rajta is kapta őket!
2013. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
79%

3 éves gyerek sokmindent összehord,ezt vedd figyelembe (ha az én csemetém minden szava igaz lett volna ennyi idősen,akkor a fél rokonság brtönben,a másik fele elmegyógyintézetben lenne, a kutyánknak meg kismacskái lennének,annyi zagyvaágot összehordott).

Nem hazudik szándékosan,csak alakul a képzelőereje.

2013. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
De hogy találna ki ilyet magától?
2013. júl. 11. 11:37
 4/45 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen ez mind. Hagyd a picsäba, van belőlük bőven.
2013. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%

Puszit elég sok ismerős kaphat,ezen kivetnivaló nincs.

A szeretit se csak a szerelemre mondjuk.

Egy 3 évesre ne alapozz.


Inkább a feleségeddel beszélj,mert a kihűlt házasság aggasztóbb.

2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%
A fiam háromévesen közölte az apjával, hogy én tapizom XY fenekét. Férjem jót röhögött ezen (XY egy külföldi zenész), aztán rájöttünk, hogy a "ne tapizd a képernyőt" kérésből rakta össze valahogyan a gyerek. Ettől még lehet igaza a fiadnak, csak azt mondom, hogy nem lehet készpénznek venni, amit mond.
2013. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez kétesélyes, lehet, hogy igaza van, de az is, hogy félreértelmezi. Az én egyik gyerekem is egyszer rohant az óvónő után, hogy legyen ő az anyukája, mert az övé nem foglalkozik vele.... szerencsére az óvónő ismert minket, tudta, hogy mennyit foglalkozom velük, mindennap mese, gyógytornáztatom, stb.. Szóval a gyerekek tényleg tudnak cifrákat mondani és néha fel sem fogják, hogy mit... Főleg 3 évesen... Azért még ne fogalmazd a válókeresetet, előbb tisztázd a helyzetet.
2013. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem lehet tudni. Lehet a gyerek félreértett valamit. Szerintem legyetek kicsit kettesbe amennyire lehet a gyerkőcre vigyázhatna addig valaki. Esetleg itt a nyár egy kis nyaralás nem fér bele? Kettesbe vagy hármasba akár :D
2013. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%

az én kislányom is 3 éves.

ő viszont nem talál ki dolgokat,épp hogy igazat mond

annyira őszinte hogy már semmit sem lehet előtte olyat csinálni mondani ,mert egyből jár a szája..

szóval ha meg akarnám csalni a férjem biztos nem a gyerek előtt beszélnék telefonon vagy adnék puszit az illető szeretőnek.

2013. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is van egy 3 évesem... Hát neki aztán igazán nagy képzelőereje van!!! :D Én sem alapoznék arra, amit a gyerek mond, mert lehet félreértés az egész! De ha gyanakodsz, akkor nézd át a telefonját vagy kérj részletes számlát... Azon ki kell derülni, ha valakit sokat hívogat...
2013. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!