Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy sikerül elvégezni...

Nektek hogy sikerül elvégezni a háztartást kicsi baba mellett?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 10:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Hogyhogy hogy, amikor alszik elvégzem. Nem egy villában élünk amit órákig kell takarítani nap mint nap. Te sem hagyd felgyűlni.
2014. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Boltba járni, főzni mindennap kell.
2014. márc. 8. 10:50
 3/29 anonim ***** válasza:
68%

Az első gyermekem,nagyon jó volt,simán volt mindenre időm!! Evett-aludt! A másodiknál már nem volt akkora szerencsém,de szervezés kérdése,kialakult egy rendszer. Ma már 3 gyermekem van. Dolgozom is! 4kutya-6macska..

Minden szervezés kérdése.. Az elején nehéz,de aztán úgy ráállsz! Még szabadidőm is van!

2014. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Már miért kellene. Apa munkából hazafelé bevásárol és ha két naponta főzöl is elég.
2014. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%
én nehezen...olyan kimerült voltam hetekig h csak na.sok mirelitet,zacsis levest meg bundás kenyeret ettünk:)
2014. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

persze hogy kell! :)

bár ha ez zavar akkor megtervezed x napra mit főznél! Egyszerre megveszed!

A főzést is egyszerűsítheted! Vagy főzöl tartalmas levest,palóc-gulyás-egyik nap pogi másnap fánk-rizsfelfújt! Vagy többet főzöl és lefagyasztod! Ez szerintem nem lehet probléma!

2014. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
a halogatás nem jó ötlet! Akkor csináld meg! Utána is megkell,csak többet! Rosszabb! Szervezés! És szabadidőd is lesz!
2014. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Szülés előtt megfogadtam, hogy nem leszek amiatt túlstresszelt, hogy élére van-e minden állítva a lakásban.

Egyrészt van egy férjem is két ugyanolyan kézzel, mint én, tehát valamennyire osztjuk. Főzni is tud, ha pedig nagyon kakukk fáradtak vagyunk, akkor marad, ahogy van és rendelünk.


De a heti egy takarítás elég, napközben meg nagyon minimálisat kell.

No meg van egy tisztaság- és unokamániás anyám, akit mind gyerekfelvigyázásra (erre apám is bármikor szívesen jelentkezik, ő az, aki 240 km-ről is azonnal vonatra pattan, ha kell), mind takarításra meg lehet kérni. Valamilyen perverz indíttatásból ő szeret is takarítani, így mondhatni hobbiként kezeli :)

2014. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Úgy hogy minden nap csinálok valamit igy nem úszok el a tennivalókkal. Minden nap főzök vagy sütök valamit, viszont boltba ritkán járok. A nagybevásárlást együtt intézzük a párommal, de ha valami kell azért ő is be tud ugrani hazafelé a boltba. Szoktam úgy főzni hogy nagyobb adagokat pl pörköltből és adagonként lefagyasztom igy mikor készitenék ebédet már csak fél óra munka van vele kb. Tésztát vagy nokeldlit főzök hozzá, vagy rizst rizseshusnak vagy felrakok egy gulyáslevest belőle, ha rántott húst, sajtot készitek abból is többet panirozok igy az is van mindig a fagyasztóban. Holnap pl vendégek jönnek, ma takaritottam meg mostam, rendet rakok még és egy egyszerű paradicsomleves betűtésztával és egy meggyes piskóta lesz ma a menü. Holnap viszont csak a főzésre és a gyerekre kell koncentrálnom. De ha minden nap mész boltba akkor sem úszik el az egész nap.
2014. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

minek kell mindennap boltba menni? nagy bevásárlás, ami meg kell hoz a párod hazafele.

főzés meg nem olyat kell ami mellett ott kell állni és kész

2014. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!