Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim kifognak dobni a...

A szüleim kifognak dobni a házból. Mihez kezdjek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az hogy 19 éves vagyok és 11-es vagyok. Rengeteg egyest összegyűjtöttem és azt mondták hogy kezdjek magammal valamit mert kifognak dobni. Másik iskolába nem merek átmenni mert ahhoz nagyon félénk vagyok. A fizikai munkára meg egyszerűen képtelen vagyok gyenge vagyok mint a harmat, mellette lelkileg is gyenge vagyok barátaim nincsenek, semmim sincs egyszerűen szerencsétlen vagyok

2014. márc. 10. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

március 10. van

mondjuk kezdj el tanulni?

2014. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ahelyett, hogy hetente néhányszor felteszed ugyaneuzt a kérdést, kezdj el tanulni - akkor még van esélyed arra, hogy átmenj.
2014. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Több dologra kijelentetted, hogy alkalmatlan vagy. Talán ha arrol is felvilágositanál bennünket, hogy mire, miben vagy jo?
2014. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Mihez kedj? Szedd össze a cuccaidat ;)
2014. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Férfi vagy vagy nő? Ha jó csaj vagy, akkor esetleg egy pénzes fazont találhatsz, aki eltart (de ehhez is kell teljesítmény, jól kell kinézni), mindenre alkalmatlan, gyenge férfiként viszont tuti szívás lesz az egész életed. Még a betanított segédmunkákhoz, pl. szalagmunkához is kitartás kell.
2014. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Mindenre alkalmatlan vagy, mert gyenge vagy min a harmat fizikailag, lelkileg, szellemileg. Mit szeretnél? Befogadjon és eltartson valaki nyolcvan éves korodig? Szedd össze magad, tanulj, készülj az órákra! Mindenki értékelni fogja! Hát kezdj magaddal valamit, mert ki fognak dobni és az utcán, vagy az erdőben elpusztulsz!
2014. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
91%
Hát kezdjél magaddal valamit öregem! Szedd össze magad! Ne légy nyomi..
2014. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt gondoltam magamról, de hát a szükség nagy úr és még ha 3-masnál jobb sose lett a félévim, akkor is görbül.
2014. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ez te vagy igaz? Te írtad nekem üzibe hogy hat egyesed van valamelyik tantárgyból?

2014. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem siránkozni kéne,hogy mire vagy alkalmatlan,hanem tenni azért,hogy ne legyél az.Miért nem tanulsz?

Ha pszichés akadálya van,menj orvoshoz,kikezelnek.Ha csak szimplán lusta vagy és csak nyavalyogni szeretsz,így jártál,megérdemled az utcára kerülést.

Mégis meddig tervezed a szüleid nyakán élősködni?

2014. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!