Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim féltenek a 21 éves...

A szüleim féltenek a 21 éves barátomtól pedig nem is ismerik s nem is akarják megismerni. Mit tegyek? Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
17 leszek júniusban, a barátom 21 áprilisban. 15 éves voltam amikor anyum elment külföldre dolgozni 3 hónapra. mivel csak idősebb fiu testvéreim vannak s apum is dolgozott nekem kellett vezetnem a házimunkát. akkor voltam legelőször szerelmes, 2 hónapig jártunk. aztán valamiért szakitottam a fiùval aki 3 évvel volt idősebb. 1 évig bántam a szakítást. mély ponton voltam, öngyilkossági próbák(gyogyszer,vagdosás,fehérítő, stb). a szüleim nagyon kedvelték a fiút annak ellenére hogy punker. nyáron jöttünk össze 2012-ben, utánna a következő barátom akivel próbáltam túl tenni magam 2013.márciusában ismertem meg. 5 hónapig jártunk, szüleim kedvelték, szerb volt, 10en voltak testvérek. vele vesztettem el a szüzességem. júliusban szakitottunk közös döntès alapján mert sok mindenben eltértünk s nem értettük meg egymást. 21éves volt. utánna 2 rövid távú kapcsolatom volt. az egyik 22 éves volt. s 2 évig házas is volt. a volt feleségét többször elverte.3 honapig börtönben is volt, s jobb kéz bal zsebes volt(tolvaj) októberben jártunk. utánna decemberben volt a másik 1 hétig... december elején. őt nem ismerte a család csak tudtak rolla. 26 éves volt. a mostani barátommal január 4 óta járunk. sokan ismerik az ismerőseim közül már régóta. nagyon kedvelik s szerintük a csillagokat is lehozná nekem az égről. a testvéreim is kedvelik csak szüleim nem kedvelik s nem is ismerik és meg sem szeretnék ismerni. december óta németországban dolgoznak s 3 hét múlva jönnek haza unokatesòm eljegyzésére pár napra. szüleimnek a barátom apja nem szimpatikus s szerintük nem a legrendesebb ember a faluban. mások szerint viszont a barátom az anyukájára hasonlit aki nagyon kedves s aranyos asszony. a szülei nagyon szeretnek engem. a barátommal jól megértsük egymást. mindig mellettem van s nem hagyja h bármikor a rossz útra térjek. mindig felvidít s vigyáz rám s ő az aki felhuzott a mély pontrol. nagyon jól néz ki. sok jót tudnák még rolla mondani. a szüleim nem a legkedvesebb emberek s nagyon szigoruak velem. képesek megütni amire többször volt példa. a testvéreim ebbe nem akarnak bele szolni. a sulival nagyon jol haladok s a házimunkát is mindig megteszem. szerintetek mit tegyek h a szüleim elfogadják a kapcsolatom?

2014. márc. 4. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen kezdted, mára 16 és fél évesen felsoroltál egy egész regimentet akihez közöd volt.

Szép kilátások, főleg egy kis öngyilkossággal fűszerezve. Úgy érezted, hogy 16 évesen felesleges az életed, mert belefáradtál már a sok csalódásba?


No jó bocs ez nem válasz a kérdésre.


Hogy mit tegyél? Ne vigyél haza hetente más fiúkat, talán lesz idejük kicsit megismerni.

Eddig nem volt szerencséjük szüleidnek, mert úgy váltogatod a pasikat, mint más a bugyiját. Ez nem menő, hanem szánalmas. Én se lennék kíváncsi a 100-ik pasidra.

Próbáld elérni azt, hogy ne mondj minden érdeklődőnek igent, ha csak nem akarsz a falu ...ja lenni.

2014. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jól néz ki. sok jót tudnák még rolla mondani.

- Ja biztos vigasz nekik, hogy jól néz ki

2014. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 évesen már annyi kapcsolatod (és annyi féle) volt, mint egy huszonévesnek. És ez nem dicséret :)

Gondolom az apukája nem túl legális dolgokkal foglalkozik, azért nem örülnek a szüleid annak, hogy pont az ő fia a barátod.

Végül is mindegy, nem? Úgy sincsenek sose itthon a szüleid, azt csinálsz, amit akarsz.

2014. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen 6 fiún vagy túl... huhh, nem irigylem a szüleidet, nem lehetnek túl büszkék rád.


Mit tegyél? Bizonyítsátok, hogy érdemes rá a fiú, hogy megismerjék. 2 hónapja, hogy jártok, nem is értem, miért kéne a szüleidnek kedvelni, megismerni. Hisz amilyen gyorsan váltogatod a partnereidet, esélyes, hogy ez se fog sokáig tartani. Ha mégis, akkor majd fél év múltán, ha tényleg komoly a kapcsolat, akkor majd bemutatod.

Az meg hogy szigorúak a szüleid... Fél tucat pasid volt, tini szerelem miatt képes lettél volna öngyilkos lenni... nem a legjobb úton haladsz, jogosan féltenek. aggódnak.

2014. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdted a dolgot egy punk-al es a szakitas utan ongyilkos akartal lenni. Utana ramentel egy szerb-re, utana egy hazas ferfire aki raadasul tolvaj volt es verte a feleseget. Ezek utan mar ne is haragudj de a szuleid helyeben en sem biznek benne hogy normalis part valasztasz.


Mit tegyel? Ne fekudj minden heten mas ferfi agyaban 16 evesen es akkor talan majd a szuleid is komolyan vesznek.

2014. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!