Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha a...

Mit csináljak hogy ha a horkoló tesómtól nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
A tesóm állandóan horkol, és nem tudok tőle aludni. Három szobánk van még sem aludhatok egyedül. L/20

2014. márc. 11. 10:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Apukám nevetve mondta páromnak, hogy ő sose horkol, csak ha véletlen háton alszik. Párom is háton fekve horkol, ezek szerint tesód is?
2014. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

9-es

Mi az a csíptető? Név, márka? Jöhet privátban is.

Olyan sok fajta van. De ha ez tényleg működik, akkor érdekelne :)


Egyébként érdekes, a párom is csak háton horkol. Gondolom ennek valami fizikai magyarázata van.

2014. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

lehet béna gondolat, de vedd fel ahogy horkol és játsz le neki a fülébe amikor még nem alszik olyan mélyen, hogy horkolna



direkt ambulanciák vannak a horkolás miatt

2014. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#12,


sajnos ennél pontosabbat nem tudok mondani, mi is úgy kaptuk ajándékba anyósomtól, amikor nyafogtam, hogy a férjem állandóan horkol. Azt mondta, gyógyszertárban vette, a doboza már rég nincs meg, szóval fogalmam sincs a márkájáról.

2014. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vágd fejbe akkor elhalgat.
2014. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én most aludtam nem rég 9 napig egy szobában a tesómmal, aki szintén horkol, én meg rossz alvó vagyok. Viaszos füldugót dugtama fülembe. Nem drága, és ennyit megért a nyugodt alvás.


Kérdező, ha együttérzést szeretnél, azt mondd, ha meg megoldást, akkor miért nem veszel füldugót?

2014. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
sokunknak fáj a füle a füldugóktól, a viaszostól is :(
2014. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Fülfájósoknak van ez az Alpine Sleepsoft füldugó, igaz valami 3800ft körül van az ára, ami elég húzós, de egyszeri beruházásként talán van, akinek megéri. Fórumokon jót írnak róla, nem esik ki, nem nyom, kényelmes, és az ébresztőóra hangját még pont átengedi.
2014. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Füldugó! : D
2014. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!