Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz. Emét dolog pénzt kérni a...

Sz. Emét dolog pénzt kérni a tesómtól gyerekvigyázásért?

Figyelt kérdés

Otthon lakik,és én is. Tegnap buliba akart menni és én nem válaltam,kérdeztem mennyit fizetsz? Mondja nincs pénze és nem is adna,mert milyen dolog az h a saját tesómtól pénzt kérek h a rokonomra vigyázzak.

Én meg mondtam neki h miért mit képzel magáról majd elvállalom mikor más(a barátnői) több 10ezret megkapnak pár óra vigyázásért ha ugy van. Nekem is jól jönne a pénz.

De ez tényleg így van ha ő buliba akar menni vagy csak akárhova akkor általába a barátnői vigyáznak a gyerekére(2,5 éves) és 10 ezret ad nekik,van amikor többet.

Rám vagy anyukámra azért nem hagyja mert nekünk másnap suli,meló.

De ha mi vigyázunk rá,még egy köszit se dob.


2012. márc. 3. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
30%
Igen bunkó dolog, több tízezret senki nem fizet pár órára, nagyon el vagy tévedve. Egyébként a saját unokahúgodra vagy öcsédre vigyázol. Én rengeteget vigyáztam munka mellett rájuk és a pofám leszakadt volna pénzt kérni, nemhogy még több tízezret kérjek.
2012. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
86%

10 ezer gyerekvigyázásért egy buli idejére? Na neeee. Barátnőm két gyerek után fizet ezret óránként.

Hány éves, dolgozik, hogy ennyi pénze van elszórni (bulik, extra órabér a gyerekvigyázásért)


Amúgy azt mondanám, hogy testvérnek nem kéne fizetni, én sem kértem soha, nem is fizetek érte.

2012. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 A kérdező kommentje:
nem kértem volna annyit el én.. de a sima idegeneknek oda ad annyit... nem dolgozik,az uj barátja pénzeli.
2012. márc. 3. 20:27
 4/115 A kérdező kommentje:
én meg mikor 7 végén vigyázok rá akkor még egy köszit se kapok. Más meg van h egy hónapba megkeres anynit amennyi anya fizetése azért mert a tesóm buliba megy és a barátnői vigyáznak a gyerekre.
2012. márc. 3. 20:28
 5/115 anonim ***** válasza:
86%

Nem jutna eszembe kérni.


Másik oldal: Ha viszont rendszeres lenne és a napi rutinba bele kellene illesztenie a családnak a gyerekemre való vigyázást, akkor természetes, hogy megköszönném, és adnék érte alkalmanként a diákmunkával még pénzt nem kereső tesómnak zsebpénzt.De nem "tízezreket."

2012. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
87%
Hát... alapesetben bunkó dolog pénzt kérni hogy vigyázol a tesód gyerekére, de ha ilyen link a tesód, hogy a pici gyerek mellett ennyit bulizik és így szórja a pénzt, akkor fizessen neked. Még veletek lakik? Miért nem költözik a pénzes pasijához?
2012. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 A kérdező kommentje:
Mert a pasija nem tudja h neki gyereke van,azt hazudta h az enyém... én 15 éves multam elég tré h azt hiszi az uj pasija h ilyen k.urva vagyok h 14 évesen fel csináltatom maganm
2012. márc. 3. 20:33
 8/115 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred hülye?
2012. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 anonim ***** válasza:
100%

"nem dolgozik,az uj barátja pénzeli."

Hát igen, nem is lepődöm meg ezen... Léhűtő kitartott.

2012. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 A kérdező kommentje:
Szerintem igen... Anyám szerint csak felelőtlen
2012. márc. 3. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!