Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem húga hozzánk akar...

A férjem húga hozzánk akar költözni, belemenjek?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a családja: az anyja őt 16 évesen szülte, aztán később férjhez ment és született még 3 gyereke, akik 8, 9 és 11 évvel fiatalabbak a férjemnél. Most 14, 15 és 17 évesek. A 15 éves követte a családi hagyományokat és terhes lett, emiatt a 17 éves nővére hozzánk akar költözni mert zavarja a baba.


Ti befogadnátok?


2014. márc. 12. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Amíg leérettségizik az egy év, ha elmegy fősulira az plusz 3,5. Biztos ti is szeretnétek babát, szerintem jobb ha nem bonyolítjátok az életeteket.
2014. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Hááát nehéz kérdés.


Mikor olvastam a listán a kérdésedet azonnal a nem-et válaszoltam volna. Viszont a kifejtést olvasva hajlok az igen felé.


Milyen viszonyban vagytok. Mekkora a lakásotok? El tudnátok e tartani? Anyukája engedné e? Férjed mit mond?

2014. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés te mennyire tudsz elfogadó lenni?

Milyen a kapcsolatod a lánnyal?

Milyen maga a lány? Nehéz tini, vagy nem az kicsapongó...?

Kaptok-e hozzá pénzt is? Minimum a családipotlékot?

Mennyire jössz ki tini kicsapongással, mennyire vagy tisztában hogy viselkedik egy tini?

2014. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván ebbe a férjednek is van bele szólása, Ő mit szeretne?

Amúgy én biztosan nem fogadnám be. Nem egyszerű egy kamasz gyerekkel, még sajáttal sem... Megengedném neki, hogy időnként nálunk aludjon, de összeköltözésről szó se lehetne.

2014. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Volt pár húzása, de azóta átlagosnak mondanám. Párszor lógott suliból, részegen ment haza és volt egy bolti lopás is. De ezeknek lassan 2 éve.

Jól tanul, hétvégén jár bulizni, az szerintem belefér.


Az anyagi része is problémás, mert nem élnek túl jól, főleg mióta a baba megszületett. Biztos nem adna az anyja annyi pénzt, amennyi elég az ellátására. Erre azt mondja a lány, hogy elmegy diákmunkázni.

2014. márc. 12. 14:12
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit más, függ a lakás méretétől, függ a kapcsolatotoktól.

Én a te helyedben egyikbe sem mennék bele, hisz nem vagyok jóba a párom testvérével (kifejtem hogy miatta, ott fúr ahol tud, akkor keres minket ha baja van) és a lakás miatt sem. Egy szoba van, ha lenne egy babánk akkor is kicsi lenne.


De ha neked adott a hely, jóban is vagytok akkor miért ne??? Ideiglenesen esetleg?

2014. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha elég nagy a ház, ha van miből eltartani, ha jóba vagy a lánnyal, én igenis befogadnám.
2014. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Megmondom őszintén, én nem mennék bele. Hatalmas rizikót vállaltok ezzel. A 17 évesnek "csak" az a problémája, hogy zavarja egy baba? És ha nektek is lesz?


Zűrös az egész família, de nyilván tudtad, ha összeházasodtál a pároddal.


Nme fogadnám be. Ha verik, vagy valami nagyon extra zűr van, akkor igen, de az, hogy zavarja egy baba, az kevés.

2014. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Van egy plusz szobánk, ez lesz majd a gyerekszoba. Pár év múlva szeretnénk majd babát mi is.


Nálunk 3 háló van, egyik a szülőké, másikban a baba van meg a 15 éves anyja, a harmadikban pedig a 17 éves lány a 14 éves öccsével. Állítása szerint nem tud tanulni, aludni és sokszor lepasszolják neki a babát.


A két tiniterhességet nem számítva átlagos család, anyósomék dolgoznak mindketten.

2014. márc. 12. 14:47
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Amig nincs meg a baba, addig en befogadnam.
2014. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!