Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar engem az a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar engem az a lány, aki nem tart szépnek? Belemenjek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal mindig mondja borzasztóan nézek ki meg állandóan kritizál, de ugyanakkor azt is mondja hogy ő kapcsolatot akar tőlem .... teljesen nem értem mit akar tőlem .. egyébként valóban nem vagyok jó pasi a lány meg elég jó nő
2012. nov. 12. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam így egy sráccal, de annyira irritált, hogy össze-vissza fikáz, majd udvarol, mint valami hülye skizofrén, hogy inkább hagytam a fenébe.
2012. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ingyen nuni? Még szép.

Lehet fodrásznak készül és rajtad akar gyakorolni. Nekem volt ilyen csajom, állandóan hülye ingeket vett nekem és utána sétálni kellett vele az utcán.

2012. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szívat, és élvezi, hogy koslatsz utána. Persze próbálkozhatsz nála, de ez már a te felelősséged.
2012. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!