Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem húga hozzánk akar...

A férjem húga hozzánk akar költözni, belemenjek?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a családja: az anyja őt 16 évesen szülte, aztán később férjhez ment és született még 3 gyereke, akik 8, 9 és 11 évvel fiatalabbak a férjemnél. Most 14, 15 és 17 évesek. A 15 éves követte a családi hagyományokat és terhes lett, emiatt a 17 éves nővére hozzánk akar költözni mert zavarja a baba.


Ti befogadnátok?


2014. márc. 12. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem volt olyan rég,hogy 17 éves voltam. Most 21 éves fejjel én nem mennék bele. Bolti tolvaj 15 évesen? MÉg ha csak egyszer is. Nekem ez az egész helyzet túl zűrös. Az anyja mit szólna, na meg a férjed? Tudna szabályokat felállítani a lánynak? Szé és jó,hogy kitalálta a diákmunkát, de nem tűnik járható útnak.Esetleg ajánljátok fel,hogy átmehet tanulni, kikacsolni hozzátok, de nem ott lakni. ( Bocs a hiányzó betűkért, be van ragadva a géen...:S)
2014. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogadnám be. 17 éves meg kiskorú. Másrészt ismered a mondást fogadj lakót kitúr a házadból. Éljétek a saját életeteket, az ő problémáit meg oldja meg anyósod.
2014. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem kérdés, hogy befogadnánk, erre való a család. viszont akkor az anyja fizesse ki az ellátását, vagy ő menjen diákmunkázni és legalább a ruháit meg a buliját stb fizesse magának, a rezsi meg a kaja talán beleférne, bár ezt ti tudjátok...
2014. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát, én a nem felé hajlok, az igent komoly feltételekhez kötném.Pl diákmunkából adjon bele a rezsibe. Nyilván nem tud majd annyit amennyi a rá eső rész, de legyen száméra természetes. Másnál is születik nagy korkülönbséggel testvér - tudom, itt a baba nem az - de ez nem azt jelenti, hogy a szülőnek vagy a rokonoknak meg kell oldaniuk, hogy a nagyobb akkor elköltözhessen. Lenne egyfajta házirend, pl, hogy milyen munkákban kell részt vennie, és őszintén, ha az a probléméja, hogy nem tud aludni, akkor nekem ne járjon hétvégén bulizni, ahonnan hajnalban jönne haza, hanem aludjon. Ja, és alkalmaznám a " próbaidőt".
2014. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi lett vegul?
2021. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!