Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra? (:

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves.zenél.tiszta művészlélek.és teljesen tanácstalan vagyok hogy milyen értelmes ajándékot vegyek neki aminek még örülne is.ráadásul január 13.-án lesz a 18.szülinapja..amire szintén várok ötleteket:D
2009. dec. 14. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nincs egy barátnöd akitől megkérdezd? Írd be a keresőbe,hogy karácsony ott biztos ki ad,olyat is amire egy 17 évesnek szüksége van. Komolyan mondom ilyen alap idióta kérdések már ne is haragudj,vegyél neki óvcert:DDD
2009. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Vegyél neki lovat részekben, kezdetnek a f@rkát.

VAN MÁR EZER ILYEN KÉRDÉS, SZTED MI HONNAN A NYAVALYÁBÓL TUDJUK MI KELL A BARÁTODNAK??????

Használd azt a nyomorék keresőt.

2009. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem meg az előttem válaszolókat:S ha idegesíti őket minek írtak választ.. lehet hogy van ezer ilyen kérdés de akkor ne lépjetek be ne válaszoljatok..

Kedves kérdezőnek: attól függ mennyit költenél rá, mióta vagytok együtt stb..

pl vehetsz valamit a zenével kapcsolatban is mondjuk vannak nagyon jó medálok ha pl gitáros akkor gitár.. akkor nyaklánc, karkötő, toll amibe gravírozol, közös képpel: párna, egérpad, bögre, naptár.. parfüm, kedvenc zenéi egy cd-re kigyűjtve, közös kép egy képkeretbe, póló, pulcsi

Ha ezek közül nem jó egyik se akkor tényleg nézz körül másoknak mit írtak vagy írd be a google-be h karácsonyi ajándékötlet és kidob jó sok oldalt! :)

Sok sikert!;)

2009. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!