Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok ünnepel...

Mit tegyek? Nem akarok ünnepelni. Rám kényszerítik.

Figyelt kérdés

Jön a karácsony vele együtt 25-én a szülinapom...minden évben hatalmas buli volt,de most picit sincs kedvem.Egy emberrel szeretném tölteni, de vele 100% hogy nem lehetek...:(

Nincs kedvem ahhoz, hogy kinyaljam a vendégek senekét arra meg végképp,h még jópofizzak is!

Hogy magyarázzam el 20 embernek,hogy ne szervezzenek már helyettem bulit,h az én szülinapom és mos csöppet sincs kedvem ünnepelni!

Elegem van mindenkiből..az én szülinapom, ne ők döntsék már el, hogy mit csináljak...Senki nem fogja fel,h a hátam közepére se kívánom most őket bármennyire is szeretem Őket!

Talán 1-2 ember hívnék,de akkor meg lenne nagy sértődés...:(


2009. dec. 15. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes emberek, akkor ha ezt kulturáltan elmondod, hogy nem akarsz szülinapozni, talán vannak annyira érettek, hogy megértik.
2009. dec. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20-30 év közötti értelmes emberek..legalábbis eddig azok voltak,de ezt képesek most felfogni...tavaly is az volt,h meghívtam 4-5 embert a 4-5 ember hívott még fejenként 4-5 embert...nekem erre nincs szükségem..és még az sem érdekli őket, már 4napja 40 fokos lázzal fekszek..habár addig ki tudja mi lesz még...de szerintük ez már egy megszokott dolog,h ha 25 akkor jönnek hozzám:S
2009. dec. 15. 02:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pont karácsonykor van a születésnapom, sőt a névnapom is decemberben. én néhány évvel ezelőtt úgy oldottam meg a dolgot, hogy megmondtam az unokatestvéreimnek, hogy nem ünneplem, és nem hívok meg senkit, és nem sértődök meg, ha ők se hívnak kimondottan alkalomra. sokkal több örömet okoz, ha csak úgy találkozunk, és vagy viszünk egymásnak valamit, vagy nem, viszont beszélgetünk. ezek kis karácsonyok, nem? és senki nem sértődött meg, és azóta talán jobb kapcsolatban is vagyok a rokonaimmal. nagyon szívélyes és jókedvű beszélgetéseink vannak azóta, a teljesen értelmetlen, olcsó franc ajándékok nélkül. hivatkozhatsz arra, hogy mostanában kevés pénzed van, kimerítene egy lagzi. komolyan, az esküvőmön alig voltak többen 25-nél.
2009. dec. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Blöfölj. Közöld a néppel elutazol valahová az ünnepekre. Nem kell mondani részleteket. Aztán elindulsz otthonról, sétálsz nézelődsz kirándulsz egyeg, vagy elmész egy megbízható barátnődhöz aki igazán megért. Legfeljebb ott ünnepelsz kicsibe. Délután meg hazamész és ha a család kiakadna, közöld velük, hogy lekésted a járatod, nem volt jegyed. Vagy ha kemény leckét akarsz akkor közöld velük, hogy itt az ideje, hogy észhez térjenek és ne avatkozanak bele a szülinapodba mert az magánügy.
2009. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
azt mondanám én is, hogy elutazunk. Vagy előtte 2 nappal "influenzás" lennék vagy hasmenéses és kész.
2009. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!