Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért ünnepelni, mert "nő"...

Ezért ünnepelni, mert "nő" lettem?

Figyelt kérdés

Hétfőn megjött és elmondtam anyunak, ő meg nagyon örült neki, és azt mondta, készüljek, mert hétvégén nagy családi buli lesz. Azért mert nekem megjött!!!

Az oké, hogy ők örülnek, de miért kell ezért az egész családot összecsőditeni?

Azt mondja, neki és nénikémnek is ilyen bulija volt régen, és majd ajándékokat is kapok.

Szerintetek ez nem ciki? Én nem nagyon akarom, mert ott lesznek a pasi rokonok is, nekem ez olyan égő, hogy azért bulizunk, mert vérzek.


2011. márc. 16. 15:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Jesszus, ha ez nem kamu kérdés, akkor részvétem. Ez nagyon ciki.
2011. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%

Szegény, én tökre együtt érzek veled... Manapság már ezt nem szokás, bár régen lehet, hogy volt hagyománya.

Ha nem tudsz kibújni alóla, akkor kitartás!!!

2011. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
48%
Jo kedveben van anyukad, bulizni akar, mindegy milyen okbol. Talan csak nem mondja el az "igazi okot"!
2011. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
De, szerintem ez elég ciki... Főleg neked, gondolom. Beszéld le róla, szerintem ezt senki nem ünnepli meg, pláne nem így.
2011. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Ez borzasztó! Beszéld le anyukádat arról, hogy mindenkinek bejelentse, miért van a buli!!!
2011. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%
Hát, én valahogy én sem szerettem volna ezt egy buli keretében kiteregetni. Totál magánügy. Nem is értem.... Oo
2011. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Ez full ciki:S :/ Szerinem mond el anyudnak,h nem akarsz bulit!
2011. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Nekem anno anyukám elmondta mindenkinek, bár bulit nem csapott azért. De én meg nagyon hülyén éreztem magam, és égett a fejem.

Hát elég kellemetlen!

2011. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
98%

Tényleg van ilyen ember aki szégyenbe hozná a lányát?? Ez olyan ciki...

Egy jó tanács..

Soha nem mond el a szüleidnek hogy elvesztetted a szüzességedet mert képesek ezt is nagy lakomával megünnepelni és az ablakba kirakni a lepedődet ami igazolja a szüzességi vérzésed helyét..:)

2011. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%

:D én bosszút àllnék rajta :DD

ha tudod h hasmenése van akkor csödítsd össze a csalàdot egy meglepi bulira ezze la felirattal

"bàr még rajtad van a cifra FOSÀS, gyógyulj meg mihamarabb" :)

2011. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!