Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincon felül vagy bármilyen...

Harmincon felül vagy bármilyen korú felnőttek éreztétek már azt, hogy nem vagytok elég szabadok, valamiben korlátozva vagytok? Hogyan oldottátok meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Éreztem ilyet, mikor a 2. gyerekem még kicsi volt. De azóta mindkét gyerek ovis, én dolgozom, és azóta megszünt ez az érzés, mindenki hasznos tagja a családnak.
2014. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor érzi az ember leginkább...


Ott vannak/útban vannak a gyerekek, rengeteg energiát, pénzt igényel ez a helyzet, kevesebb idő jut egymásra a házastársatokkal, nehezebb megoldani így az esetleges problémákat. Mellette sokaknak ház/lakás/építkezési gondok vagy ezeknek pénzügyi vonzatai. Munkahely és a terhesség, szülés, kisgyerekek összeegyeztetése.

2014. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A gyerek addig gyerek, amíg a szüleivel lakik? Azaz köteles elfogadni annak parancsait bármilyen életkorban szerintetek?
2014. márc. 15. 13:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ez egy bonyolult kérdés. Nem "köteles" de nyilván lesznek következményei, ha nem teszi, szülőktől függően.


Csak azt ne mondd légyszi, hogy 30 felett otthon laksz :(

2014. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolom akad még más is ilyen.
2014. márc. 15. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Jujj. Nem tudom, azért ennyi idősen... ez már gáz. Miért nem költözöl el?
2014. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En akkor ereztem amikor picik voltak a gyerekek. Mintha porazon lettem volna tartva, beosztva minden percemet. De ez onkent vallalt 'rabsag' volt.
2014. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, de az albérletnél rengeteg kauciót kellene fizetned és így soha nem lehetne saját lakásom. Annyira bizonytalan az állás és munkahelyzet itt Budapesten, hogy sajnos iszonyatos nehéz bármerre lépni
2014. márc. 15. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
És ha nem lesz saját lakásod, akkor 50 évesen is a szüleiddel laksz majd?
2014. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, de egyelőre még csak nagyon kevés ideje dolgozom. Ez arra vezethető vissza, hogy túl kevés volt az önbizalmam ahhoz, hogy bármilyen munkába is belekezdjek. Most már természetesen nyilván szeretnék majd lépni, mivel csak így tanulhatunk az életről.
2014. márc. 15. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!