Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne albérletbe/kollé...

Érdemes lenne albérletbe/kollégiumba költöznöm?

Figyelt kérdés

Falun lakom, és Budapestre járok egyetemre, másfél-két óra az út. Elég rossz a közlekedés, kevés közvetlen járat van.

Szeretnék tanulás mellett diákmunkát vállalni, de ahol lakom, nagyon kevés lehetőség van, és szinte csak aludni járok haza.


19/L


2014. márc. 16. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
mire kifizeted az albérletet, a pénz amit megkerestél oda is van :S
2014. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne koliba költöznöd.

Ha csak aludni jársz haza, előbb-utóbb besokallsz.

2014. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Brian79 válasza:

Szerintem is koli.

Épp elég lesz az a 2h heti két alkalommal is. A napi 2x2h-s bejárás költségét ha levonod a kolidíjból (nyilván egy hónapra vetítve mindkettőt), szerintem egész vonzó alternatíva lesz a kollégium. Nem is beszélve arról, hogy napi 4h-t fogsz megspórolni és a többi egyetemista között leszel. Én végig kolis voltam, és nagyon örülök, hogy így döntöttem.

2014. márc. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!