Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek felesége/férje van,...

Akinek felesége/férje van, miért keres párt egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Beregisztráltunk egy barátnőmmel, mert régóta nem volt kapcsolata. Nézelődtünk, hogy a mi városunkból illetve a 25 km-es körzetben kik vannak. Rengeteg ismerősre bukkantunk, akik nemrég házasodtak meg, született gyerekük stb.
2014. márc. 16. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na mit gondolsz miért? Gondolom nem továbbszaporodás céljából.. csak d.gni akarnak egyet kötetlenül
2014. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
naivan még néhány embernél lehet hinni h csak fenn maradt...a többi meg olyan is
2014. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen ezt gondoltam. De nem sül le a bőr a képükről??

És ha ez a sok ember lebukna a párja előtt?

2014. márc. 16. 23:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy kellene nekik. Ha ennyi hűség nincs bennük hogy a saját párjukat nem csalják meg...
2014. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet naiv vagyok de pl én regisztráltam 10 éve myvipre vagy mi a fene olt a neve még a facebook előtt volt, én sem töröltem magam róla, ma meg már azt sem tudnám, hogy lépjek be, ha létezik még.
2014. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért egy Myvip más mint egy társkereső. Ahol látszik, hogy mikor regisztráltál, mikor léptél be utoljára stb.
2014. márc. 17. 00:11
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Én is fent vagyok társkeresőn, de a párom tud róla. Nem párt keresek, csak érdekes emberekkel lehet beszélgetni.
2014. márc. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7, és ha a párod is fent lenne és idegenekkel beszélgetne, nem zavarna?

Vagy ha letagadná, hogy van párja?

2014. márc. 17. 00:27
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Ő is fent van, nem zavar. Egyikünk sem tagadja le, hogy van párja.
2014. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Akinek felesége/férje van, miért keres párt egy társkereső oldalon?

Pl. : A hármas szexhez. Fétis miatt. Testi vágyak kielégítése miatt, és még sorolhatnám a variációk rengetegét.

Meg kérdezném, ti miért regisztráltatok be ketten,két lány?

Leszbikusság?

Bocsánat de megkérdezném,hogy miért nem kérdezitek meg azon az oldalon amin be regisztráltatok,hogy a számotokra szimpatikusnak tűnő személyek miért regisztráltak,mit szeretnének,stb.

2014. márc. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!