Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom, hogy ez nem egy társker...

Tudom, hogy ez nem egy társkereső oldal, de van itt olyan, akinek itt sikerült párt találnia magának? :

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van
2013. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
volt olyan aki tetszett:))
2013. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjam
2013. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alakul valami. :)
2013. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem ment itt semmi, valami miatt mindenki menekül tőlem.

Lehet hogy túl rámenős vagyok, vagy tudom is én már, de ha nem próbálkozom/érdeklődöm eléggé akkor puhap.csű vagyok, ha meg kicsit jobban nekilendülök, akkor nyomulós, és azért nem megy... Na és persze a 200 km-re lakok kifogások is elég érdekesek már (20 ból 13 ember tuti nem Bp-i :) na persze) Mindegy, ez is és a társkeresők is halott ügy számomra, semmi pozitívumot nem hoztak, csak a mérgelődést, a miérteket... :(

29 F

2013. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alakul valami. Annyit elmondhatok hogy egyenlőre minden a legjobban alakul, teljesen lenyűgöz és úgy veszem észre hogy őt is nagyon érdeklem, sőt mondta is...
2013. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!