Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cikinek számít internetes...

Cikinek számít internetes társkereső oldalon párt keresni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Mi is ott találtuk meg egymást a férjemmel és még 2 házaspárról tudok. :)

31N

2010. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
6%

Én annak találom. Bár én több partneremmel, párommal is a net segítségével ismerkedtem meg, de sosem konkrét társkereső oldalon keresztül hanem véletlen hozott össze minket. De személy szerint azt vallom, hogy egy valamire való nőnek, férfinak, nem kellhet ilyen dolog. Megbízhatatlan, kétséges, bár láttam már pozitív példát is rá.

30 éves nő

2010. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A "mi ciki?" kérdéseket az ember 12 évesen kinövi. Mi is így ismertük meg egymást a kedvesemmel, karácsonykor lesz az eljegyzésünk és nyáron az esküvő.


Nem értek egyet azzal, hogy normális embernek nem kellhet ilyen. 30 éves vagyok én is, nem tudok hol ismerkedni. Bulizni nem szeretek, a munkahelyemen szinte csak nők dolgoznak. Eljárok egy csomó helyre továbbképzéstől a táncóráig, de sehol nem jött szembe a nagy ő. Ezért regsiztráltam több társkeresőre és bár sok levelet kaptam, kevés emberrel jutottam el a személyes találkáig, mert a legtöbbről kiderült, hogy csak szexet akar, volt akiről már a levelei alapján egyértelmű volt, hogy bunkó, műveletlen. Akikkel találkoztam mindenkivel kellemesen elbeszélgettünk, szóval ha nem is lett belőle semmi, jó élmény volt, érdekes emberekkel ismerkedtem meg. A párommal egy hónapig leveleztünk, mivel nem tudtunk előbb találkozni a munkánk miatt és a köztünk levő 200 km sem segített a gyors randit. De első látásra szimpátia volt és a második randin már egymásnál aludtunk, együtt voltunk 3 napig. Nem volt szex, mielőtt félreértitek, csak várost néztünk, sétáltunk és rengeteget beszélgettünk. Ennek egy éve:)

2010. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28 év alattiaknak mások szerint ciki! Eddig mindenhol ezt hallatom vissza hogy "úristen te ott keresel barátnőt!" Szerintem amolyan tutyimutyi alaknak nézik az ilyet, aki nem mer kimozdulni hogy fogjon egy csajt, vagy nem jár el szórakozó helyekre hogy keressen egy p*csát!
2010. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én a páromat nem párkereső oldalon ismertem meg,hanem egy közösségi oldalon,ahol van ismerkedő.

Addig sok profilt megnéztem,de ő volt az egyetlen akinek írtam,mert vicces volt a bemutatkozó szövege és a profilja is.

Egészen addig cikinek találtam a hirdetőket és az "írj és lehet lesz belőle valami" szöveget,de ha találsz valakit egy ilyen oldalon,aki megtetszik és megértitek egymást,akkor írj neki!


Egy esélyt mindenki megérdemel.


21/L

2010. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki.

Én társkeresőn találtam meg párom, már 4,5 éve együtt vagyunk.

21/L

2010. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van olyan jó módja az ismerkedésnek, mint bármi más.
2010. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én egy közösségi oldalról ismertem meg a barátomat,és már több,mint fél éve együtt vagyunk,sőt az előtte lévő barátaimat is ott ismertem meg,1-2 kivétellel.

:)

2010. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem! Nekem a jelenlegi kedvesem is onnan van, és előtte is találtam ilyen helyeken fiúkat, méghozzá jókat :-)

Hajrá!! ;-)

2010. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem volt szerencsém.

Sok a lúzer, a bunkó, a pszichopata és a szexmániás kalandor.

Egy-két normális van, de azok meg csúnyák, vagy valahol hibádzik.

Na jó van elvétve jó pasi, de tényleg csak elvétve. Ünnepnapokon.

2010. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!