Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Hogyan lehet kideríteni, hogy a páromnak tényleg más volt e az apja, mint a két bátyjának?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a páromat, már nem éltek a szülei. Van 2 idősebb fiú testvére, de egyiket sem ismerem. Az egyik külföldön dolgozik, őt nem lehet utolérni, a másik állítólag kocsmatöltelék, azért nem tudjuk hol keressük. (Oké, hogy a kocsmába, de az országba sok kocsma van!)

Párom mesélte, hogy miután mindkét szülője meghalt, az egyik bátyja mondta neki, hogy ő a féltesójuk, mert az anyja félrelépett.

Egy fényképet láttam az egyik testvéréről, rá nagyon hasonlít.


Beszélgettem a párom exével, és rákérdezett, hogy tudok e erről az egészről. Mert hogy nehogy bármit "bevegyek" a párom dumájából, ezt a sztorit ő találta ki, hogy sajnáltassa magát, és könnyebben csajozzon.

Mikor a párom ezt elmesélte nekem, azt mondta hogy az exe nem tud róla. (Akitől van egy gyereke, ezért vagyunk beszélő viszonyban)


2014. márc. 20. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Pedig az egyetlen módja az lehetne, ha a 2 testvérétől és tőle DNS mintát vennének. Ez alapján már ki lehetne deríteni, hogy édestestvérek vagy sem. Viszont így nehéz lesz, ha őket sem tudjátok elérni. Pedig biztosra csak a DNS teszt fogja kimutatni.
2014. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A külföldi testvére egyszer biztosan hazajön, vele talán tudnánk is beszélni ilyenről, de a másik testvérét nem tudjuk előkeríteni.
2014. márc. 20. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy?Miért olyan fontos ez.Akkor is testvérek ha csak fél.
2014. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem érdekel, hogy a párom hazudik e, vagy sem. És ő is tudni szeretné. Nem a testvérei miatt...CSak hogy hazugságban élt e 30akárhány évig, vagy nem.
2014. márc. 20. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, hogy a párom hazudik e, vagy sem. És ő is tudni szeretné.


?????????????

Ha tudni szeretné, akkor miben hazudna? Ha hazudik, akkor meg mit szeretne tudni?

2014. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!