Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú évek óta az a gyanúm...

Hosszú évek óta az a gyanúm (belső megérzés, valahogy érzem, hogy van egy féltestvérem is), hogy az apukámnak van egy gyereke régről, még mielőtt megismerkedett volna anyukámmal. Hogy tudnám kideríteni úgy, hogy az apukám ne jöjjön rá?

Figyelt kérdés

Plusz az apukám néha furcsán viselkedik, ha ilyesmiről van szó.


18 éves vagyok.


Nagyon köszönöm, ha valaki tud adni valami jó megoldást!


2012. ápr. 4. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is furcsán viselkednék, ha a gyerekem ilyet kérdezne tőlem....
2012. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van 1-2ismerősöm akiknek ugyanez a mániájuk,de csak bebeszélik maguknak.
2012. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem rá. Csak, ha valami ilyen témáról van szó -de nem úgy, hogy róla van szó, akkor zavarba lesz, és olyan furcsa, zaklatott, gyanús lesz -látszik a szemében. Érted, hogy értem?


Nem rossz indulatból szeretném megtudni. De ha valóban létezik, akkor ő még is a testvérem és megakarom ismerni.

2012. ápr. 4. 18:54
 4/10 A kérdező kommentje:
De nekem ez nem mánia. Tényleg.
2012. ápr. 4. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
18 éves vagy,felnőtt, ezt meg lehet beszélni vele, miért nem akarod hogy megtudja? előbb utóbb úgyis megtudná ha megtalálnád.
2012. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel, hogy van. Ez esetben ő jóval idősebb nálad (tehát gyerektartás-fizetés utána nincs). Képzeld el, hogy kikutatsz valamit a múltjából, amiről esetleg még a mamád sem tud! Megéri?

Ne bolygasd a múltat, az sosem vezet jóra!


:D

Egyébként pedig azt mondja a szólás: ki tudja, hogy egy férfinak hány gyermeke van a nagyvilágban szétszórva? :))

2012. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, de négyszemközt. Szerintem gáz lenne, ha anyukád nem tudná, de jobb bizalmasan kezelni. Konkrétan kérdezz rá, ha azt mondja, nincs, hinned kell neki. Esetleg ha még él a nagymamád, ő tudhatja. Vagy ha van testvére, ő is, de őszintén szólva nekem jobban esne, ha a gyerekem kérdezne, bántana, ha a tesómnál nyomozna utánam.
2012. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De nem merem megkérdezni tőle. :S


Minimum 5 évvel idősebb, ha létezik. (mert anyukámmal kb 4 éve ismerték egymást, mielőtt megszülettem)


Szerintem anyukám mindent tud apukám múltjából, úgy tudom mindent megbeszéltek megismerkedésükkor. (apukámnak megváltozása előtt nem volt olyan jófiú élete és ebből is gondolom, hogy nem kizárt, hogy van egy biológiai gyereke)


Az igaz, hogy a múltat bolygatni nem biztos, hogy olyan jó.


Vicces ez a szólás! :D


Az anyukájával nem vagyunk mama-unoka viszonyban, alig találkozok vele, szóval ő nem tud segíteni. De az se biztos, hogy ő tudna róla, hisz rossza anya volt.


Lehet, hogy akkor majd megkérdezem.

2012. ápr. 4. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az egyik gondolatom apámról, hogy van van egy gyereke,akit titkon támogat,vagy pedig egy nője :/ (másik városban!)
2012. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:(

Én azt sejtem, hogy mivel "gyerek" volt, így nem is az ő nevén van, hanem örökbe adhatták, stb. Elég egyedi nevünk van és az interneten a rokonokon kívül nincs más.

De aztán lehet, hogy hülyeség.

2012. ápr. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!