Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen ajándékot vesz...

Ki milyen ajándékot vesz karácsonyra a párjának (szűk keretek között)?

Figyelt kérdés
Sajnos az én páromnak nincs ötlete mit adjak neki. Kb. 6000 Ft-om van rá. Ruhát nem akar, barkácsolási dolgok drágábbak.
2009. dec. 16. 09:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Én Dan Brown új könyvét vettem a Páromnak,Az elveszett jelkép.3990 ft volt.Nagyon szereti ezt az írót és pár napja jelent meg a könyvesboltokban:)
2009. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

szortimenter.

De az Obiban olyan sok olcsó barkács cucc van

2009. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%
Egy dezodort vettem neki, hozzá ugyanolyan illatú arcszeszt. 1780Ft + 1500 Ft. Kap majd mellé egy üveg Jégert. Ezeket "csak úgy" soha nem vettük volna meg.
2009. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mi az a szortimenter? Bocs, fogalmam sincs. Amúgy Esztergomiak vagyunk, az Obi fele nem járunk. Majd lehet, hogy bemegyek vele a Tescoba, meg az Aldiba, hogy válasszon valamit.
2009. dec. 16. 10:41
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt a könyvritkaságot vettem meg neki amit évek óta keres de nem talált meg (én rábukkantam :)) meg egy mágneses derékmasszírozót mert mindig fáj a dereka.
2009. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
szortimenter, amibe a csavarokat, szögeket szét tudja válogatni. tkp kis fiókok vannak rajta.
2009. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha szeret olvasni, akkor választanék egy érdeklődési körének megfelelő könyvet esetleg mellé még valami apróság. A parfüm is mindig be szokott jönni... A barkácsdolgok valóban többe kerülnek, azt majd ő megvásárolja később! Én a Tvrto új könyvét kapom, meg egy kárómintás pulcsit...:)
2009. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tölem parfümöt kap.Tavaly fülbevalot kapott(hord egy fülébe)
2009. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ami személyes, az lehet medáll, fotóalbum(akár saját készítésű).Bár én tőlem pulcsit és tisztálkodási szereket kap(dezodor, tusfürdő, törülköző, elektromos fogkefe).

De az utalvány is jó, abból majd azt vesz amit akar.Esetleg valami háziállat,amit majd közösen felneveltek.

2009. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

En egy bortarto allvanyt vettem, meg egy nagy doboz ferrero rochert

nehez a pasimank oromet okozni,sima ajandekokkel.21/L

2009. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!