Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most normális? Nővérem mindent...

Most normális? Nővérem mindent megvesz a kutyájának. Karácsonyra vett neki egy csomó ajándékot, és még be is csomagolja. és együtt akarják kibontani.

Figyelt kérdés
tavaly is elhozta a kutyáját szenteste egy fotelba ami az övé.. és oda ültette őt is mintha ember lenne... természetesen rá is szóltak hogy nem való a kutya az asztalnál... Köszönöm a válaszokat. 20L
2010. dec. 22. 11:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy nem vagyok normális, de én is vettem mindig a kutyámnak is ajándékot, és be is csomagoltam
2010. dec. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha megteheti, miért ne kényeztesse el. Én is ezt tenném.
2010. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
én is vettem neki be is csomagoltam tök jo lesz együtt kibontani a kiskutyusaimmal nekem 3 kutyám van velük töltöm a szentestét
2010. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Tudod ,lakásban tartott kutya az tényleg oylan mint egy csakládtag/ néha még jobb is :) )
2010. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Én is mindig vettem a kutyámnak valami kis apróságot karácsonyra. Amikor szülőkkel meg tesómékkal adtuk oda egymásnak az ajándékot a kutyám is ott ült és szinte várta, hogy ő mit kap. Lehet furcsán hangzik, de ők is hozzászoknak.Nekem tavaly halt meg 14 évesen és a tavaly előtti karácsonyt nővéreméknél tarottuk. Én vittem magammal és természetesen nem bántam meg. Az utolsó karácsonya volt és velem lehetett. Lehet, hogy ő csak egy állat volt, de sok mindent megértenek főleg ha törődönek vele. És úgy gondolom nővéred is törődhet vele. Szerintem nincs ezzel semmi baj. 24/L
2010. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%
Egyet értek azzal,hogy mindent megad neki,ez természetes és még az ajándék is aranyos,de az már sok,hogy az asztalhoz ülteti.Azért érdekelhetné,hogy mást ez zavar.
2010. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
nekem egy westiem van,és nagyon szeretni való.ő neki most lessz a 3 dik karácsonya és mindig kapott valamit,és az idén sem lessz máshogy.tavaly kapott ajándékot becsomagoltam,és mondtam neki hogy neked is hozott ám valamit,odaadtam neki,és széttépte a csomagolást és azt a boldogságot hát azt leirni nem lehet.nálunk családtag,és sosem feledkezünk meg róla.
2010. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Ha a fotelba ült akkor onnan tuti nem érte fel az étkezőasztalt
2010. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%

Van aki szerint egy kutya csak egy állat, nem val neki sem ajándék, sem más.


Van aki szerint a kutya cuki meg minden de állat és kész.


És van aki meg mindent megad a kutyusának amit csak lehet.


Én az utolsó nézőpontot vallom, nálunk is kapnak a kuyták ajándékot, szüleimnél is, becsomagolva, meg minden :) Tavaly Karácsonykor ők is rántott husit kaptak mint mi.

A tesód úgy kényezteti a kutyusát ahogy akarja hiszen az ő kis barátja, kedvence, én személy szerint megértem őt mert éán is kényeztetem a miénket :)

2010. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
A kutya nem tudja, hogy Karácsony van. Azt sem tudja, hogy azt most karácsonyi ajándékként kapta. Ez csak a gazdájának okoz lelki kielégülést. És asztal mellé sem való. Lehet egy állatot nagyon szeretni, de a kutya az kutya, tudni kellene, hogy hol a helye.
2010. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!