Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 45-50 éves férfi a testén...

Egy 45-50 éves férfi a testén kívül mást is szerethet egy 25-30 éves nőben?

Figyelt kérdés
Egy 21 évvel idősebb hapsival járogatok össze mostanában, de nem szeretnék csupán egy öregedő fickó melletti huszonéves státusszimbólum lenni, és olyan nehéz ezt a gondolatot elhessegetni. Hiába rajong körül, folyton az a gyanúm, hogy bármelyik huszonévesért rajongana, ha az hajlandó lenne vele lefeküdni... Folyton az jut az eszembe, hogy a kedveskedése nem is nekem szól, hogy a bókjai is mind hamisak, és csak azért tesz úgy, mintha oda lenne értem, hogy elkábítson, mert hát milyen jól mutat már egy huszonéves csaj az oldalán. Idősödő férfiak, létezik, hogy önmagáért szerettek egy jóval fiatalabb csajt, és nem csak azért akarjátok megszerezni, mert vonz a friss hús? Kinek mi a tapasztalata? Hogyan verjem ki a fejemből ezt a gyanakvást?
2014. márc. 21. 07:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
egyértelmű,hogy a testedért szeret,és nem a nagy eszedért,
2014. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen..

Egy 25-30 évss nő már felnőtt eléggé ahhoz, hogy mindenről udjanak beszelgetni, hogy lehessen egy érdeklődésikörük stb.

Ha egy 20 alatti vagy egy egyetemista csakjjal lenne egy ennnyiidős akkor igazad lenne,mde egy dolgoző felnőtt nő eseteében ez már más.

Viszont ha te ezt érzed, akkor ebből semmi jő nem sül ki...

Vagy kivered a fejedből tényleg a gyanakvast(amit szeri tem nem lehet tudatosan) vagy lesz egy boldogtalan kapcsolatod..

2014. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Én nőnemű vagyok(bocsi).Szerintem szerethet,de én is gyanakodnék.

(nem segítettem,igaz?)

2014. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

úgy mindkettőnk túl van egy váláson, neki kettő nagy, nekem egy 6 éves gyerekem van. ez azért fontos, mert mindketten rajongó szülők vagyunk, neki a az ő gyerekei jelentik a világ közepét, nekem meg az enyém, és ezt jól meg tudjuk érteni egymásban. ez egy kicsit egy szintre hoz minket.

minden más tekintetben mintha burkoltan amolyan "kis hülyének" tartana. de abban bízom, hogy csak a megrogyott önértékelésem mondatja ezt.

2014. márc. 21. 07:51
 5/23 A kérdező kommentje:
úgy=amúgy
2014. márc. 21. 07:51
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Itt több baj is van. Öregedő fickónak tartod, pedig ez a legjobb férfikor.

Amikben gondolkodsz az egyenesen rémes.

Itt inkább önértékelési zavar lesz méghozzá neked.

Alig tudod képzelni, hogy valaki saját magadért is szeressen.

2014. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

Egó romboló gondolat, talán.

De miért is "csak" azt látná fontosnak?

Vannak 45-50 éves férfiak, akik lélekben, testben fiatalok, és vannak fiatalabb, megkeseredett nők, akiktől menekülnek a pasik. Nem mindíg korfüggő egy kapcsolat.

Nézd az élet napos oldalát, gyanúdat meg hesegesd el.

Kivéve, ha másnak is udvarol, csurgatja a nyálát minden fiatal nőre, feltűnően bámulja. Akkor észre fogod venni,

hogy egy gyökér. Addig viszont ne aggódj.

2014. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

szia,te most 25 vagy vagy 30?

egy 30 éve már nő sztem,egy 25 éves még nem.

ha 25 vagy én azt gondolnam,h a korod miatt.

ha 30 vagy akkor meg mást.

én 32 vagyok,és én is 45-50 évesekkel szoktam összejönni.

de a 45 éves expasimnak,elöttem 24 éves volt a csaja,akivel 2 évig volt,tehat 22 évesen ismerte meg,sztem a kora miatt volt vele,mert 2 év utan se költöztek össze.

sztem ez se egszseges,h 20 éves kiscsaj 40 évessel,sztem az már beteges.

2014. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

"mert vonz a friss hús?"


Egy 30 év körüli elvált nő, egy 6 éves gyerekkel???

Minden, csak nem "friss hús"!

Vicces vagy!

2014. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

25 v. 30 éves vagy?

Szerintem ha azt érzed, hogy lenéz, mert fiatalabb vagy, inkább keress mást. Egyenrangú partnernek kellene hogy tekintsen.

Természetesen a férfiak úgy gondolkodnak, hogyha kaphat fiatalt is, akkor inkább olyat választ, de én nem ezen akadnék ki, hanem hogy hogyan bánik veled. Ha felnőttnek tekint, akkor ok, legyél boldog vele. Ha számodra ős öregedő pasi, akkor hagyd az egészet. Ha szerelem lenne, ez fel sem merülne.

2014. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!