Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan férfi, akinek eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi, akinek eddig csak nagymellű barátnői voltak, szerethet egy kismellű nőt anélkül, hogy az ágyban csalódást okozna neki, hogy nem tud nagy mellekkel "játszani"?

Figyelt kérdés

Eddig nem mertem levetkőzni a barátom előtt, mert félek, hogy csúnyának tartana a kis melleim miatt (tényleg nagyon picik). 1 hónapja vagyunk együtt, de már 8 éve ismerjük egymást, és szeretnék lefeküdni vele, de szégyellem magam előtte.

21 lány


2013. okt. 15. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs lufikkal kitömve a melltartód, akkor tisztában van vele, hogy mit vállalt, amikor nem egy nagymellű lányt választott...
2013. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor biztos, hogy nem fogja zavarni a melled mérete. Nincs nagy melled, és akkor mi van? :) Nem a mell mérete tesz egy nőt széppé. Szerintem nem kell szégyellned magad előtte. Biztos tudta mikor összejöttetek, hogy mekkora a melled.
2013. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tudja hogy kicsik a melleid vagy push up-olod őket?


de azt sem tudom te mikor nyugodnál meg? ha teszem azt 2-3 hónapig van kedve veled szexelni majd újra beújít egy bögyös macát, akkor azzal már "Mr. Megértő" lesz a szemedben, a lényeg hogy ne rohanjon világgá azonnyomban hogy pucéran lát??????

2013. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy zavarja a melled mérete, hisz azt láthatta ruhán kívül is, tudhatja, hogy mire számítson. Valószínűleg ugyan úgy tetszenek neki a kisebb mellek is, nincs okod szégyenkezni.
2013. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kitömni a melltartóm, de azért mégiscsak más meztelenül szembesülni a dolgokkal, mint mikor csinosan fel vagyok öltözve.
2013. okt. 15. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:

ne szégyelld magad előtte, az csak ront a helyzeten.

ha összejöttetek, biztosan tetszel neki, és számít arra, hogy melltartó nélkül sincsenek nagy melleid.


én úgy vagyok vele, hogy ha egy pasi össze akar velem jönni, és állítja hogy komolyan gondolja, akkor utána már ne kötekedjen olyan dolgok miatt amit addig is tudhatott.

olyan ez, mint ahogy a pénztártól való távozás után nem fogadnak el a boltban sem reklamációt.


tehát ha megszólna mégis, akkor az az ő bunkósága és gyengesége, nem a tiéd:)

2013. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te mit szolnal hozza, ha sokkal kisebb farka lenne mint az eddigi pasijaidnak? Na latod. Valoszinu o sem orul neki, de ha szeret, elfogad igy is.
2013. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mellbevágó kérdések nem lesznek ott.
2013. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anno én is meglepődtem, mikor lekerült a felső az első barátnőmről, mert ruha alapján nagyobbnak gondoltam az ikreit, de semmi probléma nem volt. Imádtam őket és az együtt töltött évek alatt még mintha nőttek is volna...:D


Ne legyél szégyenlős! Imádni fogja őket!:)

2013. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!