Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted szerethet egy férfi...

Szerinted szerethet egy férfi annyira egy nőt hogy elviselje azt hogy depressziós?

Figyelt kérdés

22éves fiúról van szó és 3hónapos járásról.


Lehet ennyire kötödni valakihez ennyi ismeretség után?


Még egy variáció.

A fiú küldetésének érzi hogy "megmentse" a lányt,mert tudja minden rendben lesz.


Szerinted melyik lehet igaz?Szerelem vagy küldetés?


2011. szept. 23. 13:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkàbb szeretne segiteni a lànynak, hogy rendbejöjjön. Mivel most vele van, igy kötelességének talàlja, hogy mellette legyen, felépüljön.

Mindenesetre bravó, hogy nem hagyja cserben, ritkasàg!

2011. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%

Küldetés.

A fiú a "lehetőségbe" szerelmes, nem a nőbe. Abba a lehetőségbe, hogy egyszer minden jó lesz. Pedig nem lesz... Meg akarja menteni, tehát nem elfogadja a betegségével együtt, hanem meg akarja változtatni. (Nyilván jó irányba, de akkor sincs szó elfogadásról.)

2011. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a küldetésre tippelek, de a kettő nem zárja ki egymást. A küldetéstudat is kiválthat szerelem-szerű érzéseket.
2011. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem küldetés,hanem harc.Én hiszek benne,hogy ez szerelem.
2011. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

A depresszióból nagy türelemmel, szeretettel és akár szakember segítségével ki lehet húzni-ha tényleg szereti, és "normális" kapcsolat lehet belőle.

Azt hittem azt kérded, hogy hisztis, nyafogós, csapkodós barátnőt lehet -e bírni hosszútávon? Mert egyébként igen. Nekem érthetetlen módon.

2011. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elfogadni, hogy valaki depressziós, ha lehet rajta segíteni?
2011. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Félreértettél: segíteni úgy is lehet, hogy elfogadod olyannak, amilyen. Sőt, talán ez még többet segít.


A kérdésből nem ez derül ki.

2011. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
A fiú mindent megtesz hogy a lány felépüljön, talán ő az egyetlen aki elhiszi azt hogy a lány felépül és tud majd normális életet élni vele.
2011. szept. 23. 13:48
 9/40 anonim ***** válasza:
89%

A kettő egy és ugyanaz. Azért érzed szerelemnek, mert viszonozva van az érzelem, méghozzá egy érzelmileg kiszolgáltatott lánytól, 1 oda 1 vissza, érzed hogy szüksége van rád. Ezt a kérdést ugye magadnak tetted fel?

Cuki:-)

2011. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Félreértettél: segíteni úgy is lehet, hogy elfogadod olyannak, amilyen. Sőt, talán ez még többet segít.


A lányt olyannak nem lehetett elfogadni,itt nem csupán "otthon ülök és depis vagyok"van szó,volt kórház,kezelés,gyógyszerek minden amit el lehet képzelni.

2011. szept. 23. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!