Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalas ha izzik a levegő...

Megcsalas ha izzik a levegő köztem és egy férfi közt? Mit tegyek ez ellen? És miért dob fel ez engem mikor a férjem szeretem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A hirtelen fellobbanó láng mindig izgalmas. Gondolj sokat a férjedre, hogy milyen a hangja, mikor a füledbe suttog, hogy őt szereted. Mert szereted, de attól még lehetnek ilyen fellángolások. Ez a kettő összefér, csak vissza kell térítened a figyelmedet.
2014. márc. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

ilyen előfordul. szerintem ez még nem bűn, nem is lehet ellene sokat tenni. persze csak ha itt megáll a dolog.

pont ettől szép és izgalmas hogy tabu az a másik férfi.

szeresd a férjed továbbra is, ne adj okot a pletykára, és magadnak se okozz lelkiismeretfurdalást.

2014. márc. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Dobjátok fel egy kicsit a szexuális életeteket, romantikázzatok sűrűbben!

Próbáljatok ki új dolgokat!


Gyertyafényes vacsora, aztán vad, szenvedélyes, bugyiletépős szex!

2014. márc. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Jól emlékszem, amikor nekem volt egy hasonló esetem.

Oda-vissza működött, a pasas egy kollégám volt. Amikor mellém ült, soha nem értünk egymáshoz, de fizikailag forró volt a lábunk között a levegő és mintha áram csipkedett volna. Elképesztő és ijesztő volt, mindketten éreztük.

Házas volt, eszünkbe se jutott továbblépni, még csak nem is csókolóztunk. Aztán az élet elsodort minket egymás közeléből.

Nem érzem úgy, h megcsaltam volna az akkori páromat. Ez 100% kémia volt. Azóta sem éreztem ilyet.

2014. márc. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Mindjart rokazok.


Egy ferj...

2014. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Nem megcsalás, csak az lesz.
2014. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!