Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz levegő ellen tippek?

Gabszem kérdése:

Száraz levegő ellen tippek?

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hós és rendszeresen felébred éjszaka amióta fűtés van, mert nagyon száraz a levegő és összeragad az orra , bedugul, sípol neki. 30% körül van a páratartalom ami borzasztó kevés ,pedig egész nap nyitva nála az ablak, így is 26 fok van nála, pedig az egész lakásban el vannak zárva a radiátorok és le is vannak szigetelve a csövek. Minden télen nagyon meleg van itt sajnos. A gyerekszobában teregetem a vizes ruhákat szinte minden nap, este 1-2 órát megy a párásítókészülék és lefekvés elött tengervizes sprayt fújok az orrába. A radiátoron is van párologtató. Több ötletem nincs, hogy mivel segíthetnék neki.
2013. okt. 9. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a mindennapos orrsprayhez ne szoktasd hozzá,az nem lesz jó.Másodszor,nálunk is nagyon száraz a levegő.Én egész éjjel bekapcsolom a hidegpárásítót,szerencsére nagyon halk,így nem zavar.Nem tudom nektek milyen van?
2013. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg vizes ruhák a radiátorra?
2013. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is egész éjszaka megy a hidegpárásító, így jó a levegő, mert igazából amint kikapcsolod, nemsoká vissza is esik a páratartalom szerintem... Miénk is halk, nem zavar...
2013. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!