Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha nem főzök...

Miért baj az, ha nem főzök amikor kapjuk a kaját?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerős család mindennap ad nekünk kaját, csak úgy jószívűségből. Párom azért mindig azt mondja, hogy főzzek, de nem kell neki. Akkor minek?
2014. márc. 26. 07:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező azért nem főz, mert napközben meggy a segíííílyééért!!
2014. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Kései Sirató ***** válasza:
71%

Kedves kérdező! Írd le egy kicsit részletesebben, hogy mi is történik!

AZ ismerős család átvisz nektek egy fazék kaját? VAgy nála ebédeltek?

Ki az az ismerős? Esetleg a párod volt felesége?

Miért teszi ezt? TArtozik nektek valamiért? Sajnál benneteket? Van rá oka?

Ha az minden, amit leírtál és nincsenek lényeges más tényezők is, akkor ez nem korrekt, ez valakinek a kihasználása.

Az is lehet, hogy a férjednek viszonya van vele és ezért főz nektek, erre nem gondoltál?

Mindenesetre viszonozni kellene, ha tényleg nincs semmi más a dologban, csak ennyi, h ő főz rátok. Adjatok neki pénzt a bevásárlásra, vagy időnként hívjátok meg egy étterembe - ha más nem tudsz főzni.

Az is furcsa, ha a párod a munka után nem haza megy, hanem egyből az ismerőshöz. SZóval várjuk a részleteket, mert ez így kevés!!

2014. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen ez nagyon érdekes és gyanús.
2014. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
35%

Öcsém, hogy az embereknek ennyire minimális józan paraszti esze és szociális érzéke ne legyen, hogy az ennyire egyértelmû kamu dolgokat kiszûrje...

Nem csoda, hogy ennyien szavaznak még mindig a Fidesz/MSZPre... :(

2014. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem zavar, én nem tudnám szégyenérzet nélkül minden áldott nap más főztjét enni, és nem viszonozni. Belegondoltál már, mennyi pénz és munka van benne?

Amúgy is, hogy kell ezt elképzelni? Minden nap átmentek ehhez az ismerőshöz? Nincs családja? Nektek meg minden nap igényetek van erre, nem akartok kettesben lenni, nem vagytok munka után fáradtak?

Akárhogy is, furcsa ez, és nem, kicsit sem vagyok irigy, imádok főzni, és örülök, hogy nem más főz a férjemre, mert én lusta vagyok...Nem kell félreérteni, a férjem is részt vesz a munkában, nem úgy értem ezt, hogy neked mint nőnek kutya kötelességed főzni. A párod is szégyellhetné magát igazából.

2014. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
42%
Hát én igy milliomos lennék,valaki minden nap etetne.
2014. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
75%
Tomazia19! Ha már le vagy százalékolva, akkor íratkozz már be egy helyesírási tanfolyamra is!
2014. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
86%

Öhm... én azt szégyellném, hogy ha nem főznék, a férjem kutyamódra körbejárná a szomszédságot, nem pedig ellátná magát.


Szégyen a nem főzés... jó ég.

2014. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
11%

"ha nem főznék, a férjem kutyamódra körbejárná a szomszédságot, nem pedig ellátná magát"


Vagy inkább egyszer "ellátná" az asszonyt de alaposan!

2014. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
47%

Ez nekem nagyon vicces:-)

Az összes válasz. Köszönöm Emberek, hogy szebbé tettétek a napomat.

:-)

2014. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!