Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is el sírtátok magatokat,...

Ti is el sírtátok magatokat, amikor megszületett a keresztfiatok/lányotok? Vagy ez túlzás?

Figyelt kérdés
Az anyuka (aki a legjobb barátnőm), ma megcsászározták és gyönyörű kis fia lett. Én vagyok a keresztanya és, ahogy megkaptam a hírt egyből elsírtam magamat... Ti is így voltatok? Vagy én vagyok túl érzékeny? :) Tudom, nem vagyunk egyformák.... De olyan boldogság öntött el :)
2014. márc. 10. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Miért, mit csinálsz, ha azt mondjuk, túlzás? Többé nem fogsz sírni?


Elég lett volna, ha annyit írsz ki, "Emberek, tök boldog vagyok, megszületett a keresztfiam!"


Mondjuk úgy levennék a kérdést, mert ez nem facebook.

2014. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Felesleges a kérdés.

Te dolgod, hogy min sírsz vagy nem sírsz.

Csak dicsekedni akartál.


Amúgy nem, én nem szoktam ilyesmin sírni, de ez egyéni.

2014. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedéskép írtam ki, az már meg volt ;) Meg idegeneknek miért dicsekednék? Csak kíváncsi voltam, h ki, h reagál ilyen szitura? Na, nagy cucc, mi?! Ti meg akkor csak kötözködni jártok ide? Ez most ugyanaz...
2014. márc. 10. 13:01
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Én nem sírtam. Nagyon örültem. Rögtön futottunk a kórházba látogatni.
2014. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem túlzás.

Ha a saját gyereked születik meg, az más tészta.

2014. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy ismerősömnek született meg a kislánya szombat este. Mikor megtudtam én is elsírtam magam, mert valamiért - amit itt nem akarok részletezni - nagyon örültem neki.
2014. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Lehet, h velem a hormonok játszadoznak :D

(Kedves 1. és 2. válaszoló, látjátok, h lehet normálisan is válaszolni erre a kérdésre :) )

2014. márc. 10. 13:14
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem még nincs gyerekem, de a családban született már néhány, tesóimnak. Egyiknél sem sírtam el magam. Örültem, de még csak ingert sem éreztem sírásra. Nekem ők "csak gyerekek". Nem vagyok oda értük, na meg sírni se szoktam. 22 év alatt egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor sírtam (leszámítva persze a csecsemőkor meg a gyerekkort, amikor még azért is elsírja magát valaki, ha megcsípi egy szúnyog).
2014. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem még nincs gyerekem, de tavaly nyáron született meg nővérem kislánya. Végig a kórházban voltunk, kint vártunk. Mikor végre kijött a nővér a kislánnyal, akkor bizony én is elsírtam magam mikor megláttam. :) Nagyon megható, meghitt pillanat volt, főleg, hogy az egész család a részese lehetett valamilyen szinten. :)
2014. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem sírtam el magam, de én a saját fiam születésekor sem sírtam. Nem vagyunk egyformák.
2014. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!