Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban beszedtem 3 rossz...

A suliban beszedtem 3 rossz jegyet és azt monta hogy ezentúl csak hétvégén van tv, telefon, számítógép. Hogyan kérjem meg vagy mit csináljak hogyha kapok egy két rossz jegyet akkor had gépezzek?

Figyelt kérdés
Az átlagom 4.4 tehát nem vagyok rossz tanuló
2014. márc. 26. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

várj vele egy hónapot

de ha még rosszat kapsz, akkor ne is kísérletezz a kéréssel

2014. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Kijavítani a 3 rossz jegyet.
2014. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
jogos.sehogy.en is most vettem el a lanyomtol a netet.
2014. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot.4.4 el semmi panasz nem lehet rád,1-2 rosszabb jegy mindenkinek becsúszik néha :)
2014. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Én magam is diák vagyok, de jogosnak érzem ezt a lépést. Valószínű túl sokat gépezel, és ezért akar ezektől eltiltani anyukád/apukád. Bizonyítsd be, hogy jól tudsz tanulni, szerezz pár jó jegyet, és miután visszakapod a kütyüket, kevesebb időt tölts előttük!
2014. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
De akkor hogy a rákba írtad te most ki ezt a kérdést?
2014. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy, jogos. A 4.4 nem rossz, de nem is jó.
2014. márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

"Hogyha kapok egy két rossz jegyet akkor had gépezzek?"


A te feladatod a tanulas. Ha rossz jegyet hoztal, akkor nem foglalkoztal a tanulassal eleget. Javitsd ki a jegyeid es akkor gepezhetsz.

2014. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Háát, megpróbálhatod megbeszélni, kérd tőle nagyn szépen h adjon még egy esélyt, mert ki fogod javítani igyekezni fogsz, szóval kérd szépen és igérd a javítást komolyan. De akkor ha mégse javítasz, akkor tudd h teljes joggal veszi el megint a cuccaid, alku nélkül, mert ugye ebben egyeztetek meg. Sok sikert a javításhoz:)
2014. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, helyesírásból meg fogalmazásból kaptál rossz jegyeket. Legfőképp a kérdésedből hiányzik az alany ( ő lenne anyukád, gondolom) Még hivatkozni is hibásan hivatkozol rá: "és azt monta hogy". Meg hiányzik vagy öt vessző, meg "akkor had gépezzek".

De vigasztaljon az a tudat, hogy matekból jó lehetsz, mert csak úgy jön ki 4,4 átlag..

2014. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!