Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra szüleim...

Mit vegyek karácsonyra szüleimnek? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

max 5-6ezret szánnék rá.

bármilyen ötletnek örülnék


2009. dec. 17. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyv,díszgyertya,illatszer,fotóalbum képekkel saját kézzel stb...
2009. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Én idén jöttem rá,hogy milyen olcsón is lehet olyan ajándékot venni,aminek biztos,hogy örülnek:)

Anyukám kap egy könyvet,a kedvenc írója írta(Kurt Tepperwein).Apukám pedig egy dvd-t kap,ami Cseh Tamás életéről szól,mert szereti őt.

Összesen 3500Ft-ba kerül a kettő együtt,de nővéremmel közösen vettük,így 2000Ft-ba se került nekem,mégis olyan ajándék lesz,aminek nagyon örülnek.


Egyébként lehet:

-könyv,

-füstölő szett(ha szeretik) - A tezso-deo-ban lehet kapni,kis fa doboz,van benne egy füstölő tartó,4 fajta füstölő(mindegyikből kb. 20db.

-illatos gyertya,

-párologtató,

-dvd,

-cd,

-színházjegy,

-dísztárgy,

-fényképalbum.

Hirtelen ennyi jutott eszembe,remélem segítettem:)

15/L

2009. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tescóban vannak finom borok,amik olcsók is,apudnak jó lenne.Anyudnak sütőkesztyű,kötény,lehet kapni szettben,vagy parfüm,illatszercsomag,édesség,kávé-csomag bögrével,karácsonyi mintás bögre,falikép,konyharuha szett,ágynemű garnitúra,ilyesmik.
2009. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!