Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a szülők,...

Miért hiszik azt a szülők, hogy attól hogy szülők, akkor már akármit megtehetnek a világon, hogy ugy teszik tönkre a gyerekeik életét ahogy akarják? Aztán ha már tönkretették, akkor meg menekülnek a felelősségtől!

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom veled is ezt tették :( Mi történt?
2009. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha születik egy pici magatehetetlen baba, akkor számára már természetes, hogy ő a felsőbbrendű, uralkodhat rajta, mert többre képes mint a pici. Az ilyen szülőnek évek múlva sem tűnik fel hogy valami nem stimmel.
2009. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen,"jogunk van mindenhez!",de felelősség?Az már nincs!!!!!!Az ilyenek nem szülök,hanem patkányok,egy igazi szennyes,alávaló tetves féreg aki a normális emberek életét akarja tönkretenni,bünhődés nélkül!Gratulálok a törvényhozóknak is.Hát igen,szemeteké a világ!!!!!Igy vol,igy van és igy is lesz.Ja és azt hozzá kell tenni hogy ezek azon kivül hogy egy utolsó férgek,kiváló színészi tehetséggel rendelkeznek.Az emberek előtt családszerető édesapát vagy édesanyát játszanak,otthon meg lelki-testi terror,elnyomás rettegésbentartás stb.Bár talán ez inkább az "apák"-ra jellemző.Nekik csak az alkohol,meg a p'nák számitanak,és egyáltalán nem családcentrikusak.Én személy szerint az ilyen embereknek mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül elvágnám a torkukat rozsdás sós késsel.
2009. dec. 17. 18:00
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindenki ilyen. Nagyon sok remek apát és szülőt ismerek! Talán a tiéd ilyen?

El lehet hagyni, ha súlyos a helyzet, akkor tudnak neked segíteni. Mi történt?

Nem tehet meg apád veled bármit. Vannak jogaid.

Ez anonim oldal. Leírnád, hogy mi történt?

Bármit.

2009. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy mi történt azt már talán nem is tudnám elmondani mert itt ülnék a gépnél pár hétig vagy talán még tovább is!Nem tudnám összefoglalni elmult 21 évet!Tönkretették az egész gyerekkoromat és mai napig is pokolban élek "faterom" végett!Bár engem már lassan annyira érdekel ez az ember aki szülönek hiszi magát,mint másokat az én problémám.Bár az jol esett hogy megkérdezted mi történt.
2009. dec. 17. 18:05
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát ebben a "családban" elfelejtheti hogy van bármilyen joga is a gyereknek!:(:(
2009. dec. 17. 18:06
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyszer leirom,de sajna most mennem kell.:(
2009. dec. 17. 18:08
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

El kellene menned a családsegítőbe, az iskola ifjúságvédelmiséhez, a gyámügyre..

Valaki segíthet. Ha tönkre teszik az életedet, ki lehet téged onnan emelni. Vannak ilyenre példák. Talán elhelyeznének a nagymamánál, nagynéninél, koleszban, vagy akár átmeneti nevelőszülőknél.

Keresd meg a suliban az ifjúságvédelmi felelős tanárt!

Nem kell mindent eltűrnöd. A gyerekeknek is vannak jogaik. Ha gyenge vagy, kérhetsz felnőtt segítséget. Pl. a családsegítő irodában meg mondják, hogyan. De akár a templomba is bemehetsz, és kérhetsz segítséget.

vagy előbb egy nagynénitől, keresztanyától, ha van normális. Ne hidd el, hogy így kell élned! A legtöbb gyerek szeretetben nevelkedik, és tényleg a szülei szeme-fénye.

2009. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, ha 21 vagy, akkor lépj onnan, vissza se nézz. A párom is így tett.
2009. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek. Én leléptem 18 évesen és nem bántam meg. Keresd a megoldást!!!
2009. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!