Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a szülők,...

Miért hiszik azt a szülők, hogy attól hogy szülők, akkor már akármit megtehetnek a világon, hogy ugy teszik tönkre a gyerekeik életét ahogy akarják? Aztán ha már tönkretették, akkor meg menekülnek a felelősségtől!

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 17:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen kereken 21 éves vagyok.Én már elhatároztam azt hogy lelépek,de k'rva gyorsan amint elintézek egy két dolgot.pl munkahely.Sajnos a rokonságom egyáltalán nem kiváncsi rám és a problémáimra,nem tudom anno mi történt a rokonságok közt,de már nem érdekel.Tudom hogy lesz ez még máshogy is,mert megcsinálom magamnak a szerencsét,ha megélem!Viszont akkor én is keményen lesz'rom azokat(pl.rokonság)akik most,ebben a helyzetben lesz'rnak!
2009. dec. 17. 21:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok szülő ezt mindenkire és mindenre kiterjeszti nem csak a gyerekére. Ő bármit megtehet mert szülő.
2009. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért az hogy legalább pozitívan állsz a helyzethez, mármint, hogy lépsz, az már egy jó dolog.

Ne szégyelj segítséget kérni! Egy szülőnek nincs joga tönkretenni a gyereke életét, ezt hidd el és harcolj a jogaidért.

Nagyon szívesen segítek Neked, ha írsz privit. Konyítok valamicskét a dologhoz, foglakoztam hasonló helyzetű gyerekekkel, és a munkámból kifolyólag meg a törvényekhez is értek!

Ne add fel!

2009. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem gyanús nagyon ez a kérdés :)Írtál már ki párat, ugye?:D
2009. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!