Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza fogadjam? Működhet?...

Vissza fogadjam? Működhet? Vissza jöhet a bizalom? Párom elhagyott 4 hónapos terhesen, most 39 hetes vagyok és jönne vissza. Nem tudom mit tegyek. Azt mondta megijedt a felelősségtől, de már megbánta.

Figyelt kérdés
Ezalatt a külön élt majd fél év alatt nem akarta elvállalni a babát sem,de aztán 2 hete mégis alá írta az apaságit,teljes önszántából.Nekem van egy fiam is az előző kapcsolatomból neki mindent megvesz,gondoskodik róla,eddig is gondoskodott mikor tudott.Viszont nem bízom a páromban mert neki volt egy kétes nő ügye amit persze tagad,de míg külön voltunk meg volt őrülve a nőért.Most ismét állítólag engem szeret.Nagyon jó lenne családban nevelni a gyerekeket,de nem tudom újra tudnék e bízni benne.Sikerülhet még helyre hozni ezt a kapcsolatot?Nagyon szerettem,de most nem tudom érdemes e újrakezdeni,szeretném ha sikerülne,de félek is.Én 28,párom 23 éves.
2009. okt. 16. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy próbát megér, nagy szükséged lenne rá most főleg, az tuti.
2009. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Szegény srác, csak 23 éves, meg tudom érteni,ha megijedt. Talán korai volt a gyerek..
2009. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az a szegény srác akart mindenáron babát,még orvoshoz is jártunk mert nem akart összejönni a baba.Ugyhogy nem kell őt annyira sajnálni,senki nem erőltette rá!!!AKIMEG NEM AKAR GYEREKET AZ NE CSINÁLJON SZERINTEM!!!!
2009. okt. 16. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megpróbálhatnátok újra. Én is voltam külön a páromtól, 6 év után szakítottunk, egy évig laktunk külön, de akkor is találkozgattunk, most 1 éve újra együtt vagyunk, szeretjük egymást, minden rendben, s várjuk az első kisbabánkat:)

Sok sikert, és boldog babavárást!

2009. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
te figyu nehogy már arra a fiúra kenjed az egészet, h ő akarta a babát ő erőltette, stb. Egy gyerekhez két ember kell. Esetleg ha belegondoltál volna abba, hogy gyerekes még és korai, ráadásul te vagy az idősebb (bár mint látom nem feltétlenül eszesebb), bele kellett volna gondolnod. És igen ugyanúgy te is tehetsz az egészről, hogy az a gyerek ott van, nem csak a srác.
2009. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg vele újra, de csak óvatosan. A legtöbb kapcsolat a gyerek születése után romlik meg, mert akkor sok minden megváltozik. Ha a párod már a gyerek születése előtt is lelépett, mert megijedt, akkor nagyon-nagyon össze kell szedje magát (szinte csodába illően), hogy ne történjem meg ez ismét pár hónap múlva.
2009. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem "szegény srác", és ha azt mondja, gyereket akar, akkor hogy jön ide, hogy "ketten kellenek hozzá"?

Adj esélyt, de óvatosan, egyetértek. A párterápia meg nemcsak a végstádiumban lévő kapcsolatoknál jó - főleg nem ott lenne jó. Sok erőt!

2009. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gyanakszom, hogy valami komoly lelki gond van köztetek, amit nem mondtok ki. Amit leírtál, ahhoz egy 3. személy édeskevés. Lehet, hogy nem vagytok tudatában annak, mi a baj, és az egész csak tudat alatt van, de nagyon valószínűnek tartom, hogy ott van. Amíg pedig az ott van, nem lesz harmonikus ez a kapcsolat. Ha nem tudsz a párodban megbízni, akkor mi értelme a kapcsolatnak a "gazdasági előnyökön" kívül? :(
2009. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok meg. Már csak azért is, mert lehet, hogy tényleg megjött az esze és boldogan élhettek.

Aztán, ha nem tudja visszaszerezni a bizalmadat még mindig elmondhatod, hogy megpróbáltad. A szavaidból az jön le, hogy szeretnéd Te ezt az egészet, csak dühös vagy rá, ami érthető.

De a gyermeke(i)dért is megér egy próbát.

A lényeg, hogy okos légy és ne érezze, hogy függsz tőle.

2009. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért teljesen más, hogy gondoskodik a másik gyerekedről, amikor tud, mint hogy ott van az övé, akiről mindig kell.

Biztosan beijedt. Az én apám is anno, de ő nem akart visszajönni...

Az mondjuk gyanús, hogy úgy odavolt egy másik nőért, most meg ti kelletek...lehet a nő kidobta, és most akar vmi biztosat.


Ha mégis megpróbálod, szerintem beszéljetek meg minden régi sérelmet, és ha túl tudtok lépni rajta, akkor hajrá! Kívánom, hogy sikerüljön. :)

2009. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!