Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarom hagyni a párom....

El akarom hagyni a párom. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves kislányunk, 3 hónapos volt mikor elkezdett megromlani a kapcsolatunk. Már nagyon sokszor megfordult a fejembe hogy jobb lenne külön, rengeteget vitázunk.. nem is értem hogy tudtunk mi 5 évet együtt eltölteni.. Sokszor mondom neki, hogy nekem így nem jó.. Elfogom hagyni, azt hiszi viccelek, mérgemben mondom pedig nem! Félek, hogyha leülnék és azt mondanám elakarok menni akkor agresszív lenne, de viszont én 20 éves vagyok, előttem az élet. Nem szeretném így leélni az életem. Már nem úgy szeretem, csak megszokás.. a szexuális életről meg ne is beszéljünk.. kb 2 havonta, akkor is hányingerem van tőle. Mindig probálom magam rávenni, hogy hátha jobb lesz, de rájövök hogy nem. Mit tegyek? Ki az aki már "elvált" gyerek mellet. Hogy tudtátok megbeszélni, úgy hogy mondjuk a férj egyáltalán nem akarta??
2014. márc. 29. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha az egyik fél nem akar válni, akkor nem lehet csendben és békességben lerendezni, mert mindent meg fog tenni, hogy valamilyen módon maga mellett tartsa akit szeret ... már ha szereti egyáltalán.
2014. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
És neki nem tűnik fel, hogy hányingered van tőle? Mondd meg, hogy nem akarod bántani, vagy megcsalni, de sajnos a szerelem elmúlt a részedről. Ez egy olyan indok, amibe igazából nem tud belekötni. Nyilván baromi nehéz lesz, és hosszú idő, mire feldolgozza, esetleg rosszul reagál elsőre, de így tiszta.
2014. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%

a szülést követő 2 évben bomlik fel a kapcsolatok közel fele, a gyerek teljesen megváltoztat mindent, éretlen gondolkodású emberek teljesen félreértik a helyzetet és szakítanak


végetért a gyermekkor, üdv a való világban, mire 4-5 éves lesz a gyerek rendbejönnek a dolgok, tarts ki, szex nem nagyon lesz, de arra lesz egy csomó jelentkező, éljetek nyílt kapcsolatban, a monogámia egyébként is egy agyrém

2014. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Ha el akarsz válni, akkor add be a válókeresetet.

A gyerekelhelyezést meg vagyonmegosztást külön perben kérd, akkor ugyanis a válást gyorsan kimondják.

Amennyiben a férjed nem akarja, akkor csak a második tárgyaláson mondják ki a válást, feltéve, hogy te akarod, és minden tárgyaláson megjelensz.

2014. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

"tarts ki, szex nem nagyon lesz, de arra lesz egy csomó jelentkező, éljetek nyílt kapcsolatban, a monogámia egyébként is egy agyrém"


Gratulálok, így kell példát mutatni a gyereknek és jóravaló, becsületes embernek nevelni, hogy csak a hazugságot és erkölcstelenséget lássa a szüleitől. Nyilván nagyon jó a gyereknek is, ha a szülei fűvel-fával kefélnek...

2014. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

még jó hogy nem vagy naív


1., ha elválnak szerinted hány pasi fog végigmenni rajta? egyse mi?

2., te tudod hányszor lépett félre az apád/anyád? nalátod, lehet ezt normálisan is csinálni

2014. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

nesze nektek..18 évesen férjhez menni, meg gyereket szülni.

megérte mi az elsö tini szerelemhez hozzámenni?..... csak tudnám hol van az a sok okos, aki néha azt tanácsolja a 20-21 éveseknek, hogy -pont- idöben vannak, szüljenek, menjenek férjhez.

2014. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7-es, rohadtul nincs életkorhoz kötve, hogy ki mennyire érett az anyaságra/apaságra. Nem azt mondom, hogy 15 évesen már vállaljanak gyereket, de sajnos vannak emberek, akik felnőttként is pont olyan felelőtlenek, mint más 15 évesen. A gyereket könnyű megcsinálni, de felelősségteljes szülőként és normális házasságban felnevelni már igen nehéz és sok törődést igényel. Az olyan emberek, amilyen kapcsolatot a kérdező is felvázolt, semmi nem számít csak az éppen aktuális felháborodottság, de tenni egyik fél sem képes azért, hogy élhető életet éljenek és biztosítsanak a gyereknek.
2014. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

6-os, pontosan tudom, hogy hányszor és hogyan lépett félre az apám, mert gátlástalanul tette.

Én hiszek a hűségben és velem együtt még rengeteg ember a földön, szerencsére.

Te pedig nyugtasd csak magad azzal a nevetséges közhellyel, hogy "amit nem tudsz, az nem fáj", ugyanis attól, hogy titokban csinálod, még nem lesz kisebb bűn ... sőt! Néha azért nézz tükörbe és próbáld meg nem lehányni magad!

2014. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

kilences: össze vissza beszélsz

az ötösben azt írtad, hogy "Gratulálok, így kell példát mutatni a gyereknek és jóravaló, becsületes embernek nevelni, hogy csak a hazugságot és erkölcstelenséget lássa a szüleitől."

most meg azt mondod hogy annak ellenére hogy az apád gárlástalanul csinálta te mégis egy hűséges jóravaló ember lettél?

akkor mégsincs semmi köze hozzá?

vagy hogy van ez?


a kérdés költői, ha nem válaszolsz nekem az is tökéletesen megfelel, nem szeretnék tovább személyeskedni és nem is ontopik már

2014. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!