Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tevo legyek? Adnatok...

Mi tevo legyek? Adnatok tanacsokat? En vagyok a hibas a gondolataimert?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy a ferjemmel 8 honapja hazasodtunk ossze. Ez ido alatt lelkileg es idegileg teljesen kikeszultem. Semmit nem foglalkozik velem ram se nez, hozzam se er, hozzam se szol. Havi egy szex van ha esetleg kezdemenyezek. Mar ha egy ferfi veletlenul hozzamer attol is valami elkepeszto jo erzes. Es mindig fantazialok ferfiakrol aki ereztetne velem hogy szeret, megbecsul, megnevettet. Nem szeretnem ha megcsalas lenne a vege
2011. nov. 18. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondta sosem, hogy mi a franc baja van?
2011. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem miért nem kommunikáltok egymással??

A megcsalással semmire sem mész... mi lesz akkor 2 év múlva? Lövészárok leszel? Ne viccelj már!

Meg kell beszélnetek a dolgaitokat kulturáltan. Ettől tedd függővé vajon érdemes-e a házastársának lenni...

2011. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezt neki is mondtad már? Mármint nem azt, hogy másokra gondolsz :D hanem azt, hogy magányosnak, elhanyagoltnak érzed magad.
2011. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na most leszedik a fejem, hogy itt válást emlegetek, de ha nincs gyerek válj el.

Tudom sok minden helyrehozható, de basszus milyen már az a házasság, ami így indul?

Ebből már sok jó nem lesz.

2011. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
mi van vele? depressziós? stresszes? fáradt? történt a 8 hónap alatt valami, ami megváltoztatta?
2011. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy probaltam megbeszelni vagy 100 szor de semmit sem mond. A legrosszabb az hogy babat szeretnek de ahhoz szexelni kellene valamint nem is mernek belevagni gondolom egyedulallo anya lennek es a babara is szarna mint ram..
2011. nov. 18. 15:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embertől babát??? Rendben vagy???
2011. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és ő is szeretne kisbabát? meg kéne kérdezni..
2011. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És mielőtt összeházasodtatok nem ilyen volt?

Mindenképp beszélj vele, hogy mi az amitől ennyire megváltozott, ha előtte másképp viselkedett veled...

De nem értem hogy bírtad eddig 8 hónap az nagyon sok, ha szerelmem nem szóla hozzá hozzám se érne ennyi ideig, azthinném már nem szeret, vagy szeretője van..

2011. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tűnik jó ötletnek, hogy tőle akarj babát, de te tudod.
2011. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!