Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves fiatalkorú kb....

Egy 15 éves fiatalkorú kb. hánytól hány óráig hagyhatja el az otthonát szabadidő gyanánt? Vagy erre nincs törvény?

Figyelt kérdés
Válaszokat várok NEM kommenteket!
2014. márc. 31. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ra torvény, a szulo szabja meg.
2014. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Tudtommal nincsen, csupán nevelés kérdése...
2014. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Sok településen 16 éven aluli 22:00ig tartózkodhat kint. Elvileg helyi rendelet és nem törvény. De manapság a 13 évesek kinéznek 18nak így annyira nem nézik. Azt tudom, hogy nálunk anno mikor én fiatal voltam érvényben volt, mert a főtéren 10 előtt nem sokkal két rendőr megjelent és a láthatóan fiatalabbakat igazoltatták majd aki 16 alatti volt azt hazatessékelték.
2014. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
istenem....erre miért lenne szabvány?ha nem tudod kordában tartani a kölyköd,akkor is elmegy,ha meg kezelhető és megbízol benne akkor meg úgyis tudod mikor megy haza,mivel gondolom anélkül nyugodt szívvel én sem engedném el,hogy nem tudok tudomást hol,kivel,meddig van.De arra viszont van törvény,hogy egészségesen neveled.Különben a gyámhatóság házhoz megy manapság megy könnyedén,mivel a nevelőszülő egy elit és biztosított szakma és megélhetés.
2014. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó"

Ha nem esett volna le, a kérdést a gyerek irta ki, nem a szulo, de ne zavarjon......

2014. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Allitolag 14 ev alatt 20:00-ig,14 ev folott,illetve 16 ev alatt 22:00-ig,16 ev folott barmeddig.
2014. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!